Середа, 29 листопада 2017 18:49

Нове в ЗНО з англійської мови: ефективна підготовка до аудіювання

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  

23 листопада 2017 року у НВК «Оболонь» був проведений районний семінар-тренінг  «Нове в ЗНО з англійської мови: ефективна підготовка до аудіювання» для вчителів англійської мови Оболонського району.

Мета семінару-тренінгу: познайомити вчителів англійської мови Оболонського району з оновленими характеристиками сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, формувати навички навчання учнів аудіювання та  підготовки до ЗНО з англійської мови.

Цегей О.Є., методист-консультант видавництва Macmillan, познайомила присутніх зі змістом сертифікаційної роботи з англійської мови, критеріями оцінювання завдань. Основна увага була приділена новому формату тестів з іноземних мов, які містять частину «Аудіювання».

Цегей О.Є. провела тренінг з навчання аудіювання, використовуючи завдання підручника  “Get 200”, який був розроблений видавництвом Macmillan для підготовки старшокласників до ЗНО з англійської мови.

На семінарі також виступила Кожевнікова Н.В., заступник директора з виховної роботи, вчитель англійської мови НВК «Оболонь», яка познайомила присутніх з роботою навчального закладу, електронним методичним кабінетом, електронним щоденником «Класна оцінка», всеукраїнськими проектами, в яких бере участь НВК «Оболонь». Кожевнікова Н.В. також поділилася досвідом роботи щодо використання хмарних сервісів на уроках та позакласній роботі з метою формування навчальних компетентностей учнів. Присутнім був представлений міжнародний проект «Життя та творчість В.Шекспіра», який було створено командою учнів НВК «Оболонь», болгарською командою учнів Мовної школи імені Івана Вазова м.Пловдів, Болгарія та командою учнів Бакинського Європейського ліцею, Азербайджан.

Шалгороцька О.Ю., вчитель англійської мови НВК «Оболонь» розповіла про  гру на уроках англійської мови як засіб формування пізнавальних компетентностей молодших школярів та Хоменко Ю.С., вчитель англійської мови закладу представила тему «Формування критичного мислення на уроках англійської мови».

 

Бондар Н.П.

Методист НМЦ

 

Читати 282 разів