Понеділок, 13 березня 2017 19:55

Круглий стіл для вчителів англійської мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

      

9 березня 2017 року в Школі І-ІІІ ступенів № 232 відбувся круглий стіл для вчителів англійської мови на тему: «Ефективні методи і прийоми навчання англійської мови. Холістичний підхід у підготовці учнів до ЗНО».

     На початку засідання Рижова Вікторія Олексіївна, директор школи, розповіла присутнім про навчальний заклад та познайомила з перспективними напрямками його роботи.

     Цікавими ситуаціями на уроках англійської мови під час «перевернутого навчання» (flipped learning) поділилась Кулінська Марина Олександрівна: учні самостійно опрацьовують теоретичний матеріал через відеофільми, а потім відбувається закріплення через систему вправ, учитель виконує роль помічника і координатора.

     Усик Сніжана Геннадіївна, вчитель англійської мови, представила «Електронний урок» та зупинилась на перевагах використання такого навчального заняття для розвитку мовленнєвих навичок учнів.  Також учитель розповіла про досвід роботи школи в різних напрямках шкільної та позашкільної діяльності з іноземної мови.  

     Про розвиток навичок говоріння через моделі, які вона використовує на уроках для активізації мовлення учнів, розповіла голова шкільного методичного об’єднання Кушнір Алла Вікторівна. 

     Учні 11-го класу Бутенко Ілля, Коряк Олена і Міллер Алла (учитель Кушнір А.В.) продемонстрували проект, пов'язаний з темою екологічних проблем сьогодення та використанням альтернативних джерел енергії: вітру, сонця, океанських хвиль, геотермальних явищ тощо.

     Другою частиною зустрічі став тренінг «Холістичний підхід у підготовці учнів до ЗНО з англійської мови»,  проведений з учасниками круглого столу методистом  Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-DINTERNAL Геннадієм Білоусом. Він поступово розкрив етапи роботи з учнями в частині «Reading» («Читання»): від початку представлення текстів з новою лексикою до їх закріплення через написання коротких висловлювань учнів.

       

 

Зустріч завершилась обміном думками про побачене і почуте та розіграшем призів – навчальних посібників для підготовки учнів до ЗНО з англійської мови.

Бондар Н.П.

Методист НМЦ

 

 

Читати 448 разів