Понеділок, 30 січня 2017 11:17

Засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

    

   

27 січня 2017 року в СШ № 252 імені Василя Симоненка відбулось чергове засідання РМО вчителів іноземної мови «Підсумки Року англійської мови: з досвіду роботи шкільних МО. Анкетування: педагогічні технології в навчанні іноземної мови».

     Учасники обговорили заходи, які проводились у навчальних закладах протягом Року англійської мови, поділились досвідом роботи шкільних МО, накреслили плани роботи на ІІ семестр.

     На засідання також були запрошені методисти Міжнародного освітньо-методичного центру Pearson (Dinternal) Олена Берест, котра представила новинки навчально-методичної літератури з англійської мови, і Геннадій Білоус, який провів з педагогами методичний тренінг-заняття «Комбінування різних видів роботи та методів засвоєння знань для забезпечення продуктивної діяльності учнів на уроці англійської мови».

     З метою визначення рівня обізнаності вчителів у питанні сучасних технологій навчання  та їх методичних запитів було проведено анкетування «Інновації в моїй професійній діяльності: навчання іноземної мови», що дасть можливість у майбутньому ефективніше визначати напрямки  діяльності методичного об’єднання.

    

Н. Бондар,

методист НМЦ

 

 

 

Читати 361 разів