Понеділок, 30 січня 2017 11:12

Засідання школи молодого вчителя англійської мови

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

      

24 січня 2017 року в НВК № 157 відбулося чергове засідання школи молодого вчителя англійської мови.

     Вчитель вищої категорії НВК № 157 Прохоренко Г.Г. в інтерактивній формі за участю молодих педагогів розкрив секрети диференційованого та індивідуального підходу до навчання англійської мови в класах з різним рівнем навчальних досягнень. Поєднання групової та колективної діяльності на уроці активізує кожного учасника сприймати співрозмовника і бути безпосереднім діячем заданої вчителем ситуації. Також у власній презентації Георгій Григорович відобразив найголовніші етапи уроків різних типів та роль учителя як «режисера» залежно від мети і прогнозованих результатів.

     Наступним етапом на засіданні був розгляд прийомів навчання граматики, з якими учасників ознайомила Науменко Ю.М., вчитель вищої категорії НВК № 143, переможець конкурсу «Вчитель року – 2016» в номінації «Англійська мова», учасник програми «Агенти змін». Риторичним запитанням “Who likes to work with grammar rules at the lesson?” («Кому подобається працювати з граматичними правилами на уроці?») Юлія Миколаївна налаштувала присутніх на нетрадиційне опрацювання граматики за допомогою технології “Guided discovery”, прийомів індуктивного методу, при якому вчитель дає учням спочатку приклади, які ілюструють те чи інше правило, а потім допомагає їм знайти і сформулювати його самостійно, насамкінець шляхом виконання завдань закріплює його.

     Таким чином, молоді фахівці на таких міні-тренінгах відпрацьовують ті методи і прийоми, якими можуть скористатися під час своєї щоденної роботи.   

      

Читати 360 разів