Вівторок, 06 грудня 2016 18:26

ШКІЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ КАШТОВНОГО ТА ДЕКОРАТИНОГО КАМІННЯ

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

  

2 листопада 2016 року відбулася виїзна екскурсія учнів Оболонського району, які займаються в геологічних гуртках та вивчають геологію у школі, до Житомирської області.

Поїздка здійснена за рахунок спонсорської допомоги районного управління освіти, керівництво якого виділила шкільний автобус.

Метою поїздки було ознайомлення з кристалічними породами Українського щита, які на Житомирщині виходять на денну поверхню та розробляються багатьма кар’єрами. Під час екскурсії учні відвідали кар'єр лизниківських червоних гранітів, які широко відомі як в Україні, так й за її межами. З таких гранітів, наприклад,  побудований мавзолей на Червоній площі у Москві.

 

Найцікавішим було відвідування Музею коштовного каміння України у м. Хорошів (Володарськ-Волинський), де зібрані унікальні зразки українських самоцвітів, що були знайдені на території Волинських пегматитових полів. Унікальна краса та гігантські розміри кристалів, а також цікава розповідь професійного екскурсовода нікого не залишили байдужими. А зала ювелірних виробів з коштовними мінералами викликала захоплення дівчат та хлопців.

Поїздка дуже інформативна, насичена та виключно цікава. Окрім додаткових знань з геології України учні отримали також велике естетичне задоволення.

Гарний настрій учасників поїздки не зіпсував навіть  дощ зі снігом, що не припинявся увесь день.

м    

 

    

 

 

 

 

 

Читати 392 разів