Картинки по запросу шкільний бібліотекар

Шкільні бібліотекарі на екологічних стежках Пущі 

17 квітня 2019 року середня школа №104 гостинно відкрила свої двері для шкільних бібліотекарів району, де пройшов семінар-практикум «Роль шкільної бібліотеки в системі екологічного виховання школярів»

З вітальним словом до шкільних бібліотекарів звернулась заступник директора школи Федорченко Алла Миколаївна.

Зав.бібліотекою Файзуліна Ніна Іванівна поділилась досвідом роботи бібліотеки з екологічного виховання учнів та провела екскурсію по школі.

До уваги бібліотекарів була представлені усний журнал та флеш-моп «У злагоді з природою – у злагоді з иобою»

Педагог-організатор школи Мар’янела Бахарова виступила з доповіддю «катастрофи планети Земля».

Методист НМЦ Биховченко С.П. ознайомила бібліотекарів з особливостями роботи у травні-червні. Зав.бібліотекою ЗЗСО № 225 Саприкіна Н.Г. поділилась досвідом в оформленні Громадського проекту шкільної бібліотеки.

Шкільні бібліотекарі району пройшли «Екологічною стежкою» Пущі Водиці, помилувались весняним пейзажем, вдихнули запах весняного лісу.

Ми всі дуже вдячні адманастрації школи та зав.бібліотекою Файзуліній Ніні Іванівні за організацію цікавого семінару.

фотозвіт

joomlaженский портал
Вівторок, 16 квітня 2019 11:03

Міжнародний день Франкофонії

 

 

 

 
Картинки по запросу франкофонія в україні 2019
2019 рік визначено роком французької мови в Україні. 12 квітня 2019 року на базі НВК20 та за підтримки Посольства Франції відбувся районний фестиваль до Міжнародного дня Франкофонії!
 У фестивалі взяли участь п'ять шкіл Оболонського району
(НВК №20; СШ №16; Академія Мистецтв; СШ №216 та СШ №9) та приватна школа Анни Київської!
 На фестивалі почесними гостями були Посол Хорватії, Аташе Посольства Франції, Перший секретар Посольства Румунії, координатори з навчальних питань та координатор іспитів DELF , директор приватної школи Анни Київської.
 Неймовірна атмосфера, відкритість, творчість та європейський дух Франкофонії надихали, відкривали нові форми взаємодії та популяризували французьку мови у різних куточках світу.
 

 

 

 

joomlaженский портал
Вівторок, 16 квітня 2019 10:31

Діалог держав

Похожее изображение
11 квітня  у Київському Палаці дітей та юнацтва до Дня Європи відбувся ХVІ загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Пізнаємо світ – світ пізнає нас». 
 
Щорічно у конкурсі беруть участь близько 1000 учасників, які представляють 10 команд закладів освіти Києва – переможці районного етапу конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті».
 На міському етапі команди-учасниці представляли Італію, Хорватію, Ірландію, Грецію, Румунію, Австрію, Німеччину, Турецію та США.
 Були запрошені поважні гості: представники посольств, міжнародних громадських організацій, закладів освіти.
Команда НВК "ПОТЕНЦІАЛ" представляли Оболонський Район - це було ТВОРЧО, НАТХНЕННО, ФІЛІГРАННО, ВИВАЖЕНО, ДОСКОНАЛО, ІЗ ВСІЄЮ ВІДДАНІСТЮ УЧНІВ ТА ЇХНІХ КЕРІВНИКІВ.
 
joomlaженский портал
Понеділок, 25 березня 2019 15:34

"Діалог Держав: партнерство в освіті"

Похожее изображение
«Пізнаємо світ – світ пізнає нас». Під таким гаслом 22.03.2019 року у Спеціалізованій школі № 252
імені Василя Симоненка відбувся щорічний XVI конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті»
присвячений Дню Європи у місті Києві. Феєричне шоу та дійство, яке відбувалося на сцені, не залишило байдужим жодного глядача.
«Месиканські пристрасті», "Грецькі пісні", "Французькі міми", " Німецька відкритість",
"Віртуальна подорож Азербайджаном" та багато іншого - постановки виступів вражали своїм розмаїттям,
творчістю та невгамовною енергією всіх учасників.
Першість цього року вибороли учні НВК "Потенціал", які презентували Грецію. Всі команди та їх керівники були нагородженні солодкими смаколиками. Тож міжнародна співпраця триває та розширює свої межі та кордони! Вперед - не зупиняймося на досягнутому!

фотозвіт
joomlaженский портал
Понеділок, 25 березня 2019 15:20

Сертифікація вчителів

Картинки по запросу сертифікація вчителів

 

За словами міністра, відомство не влаштовують методики проведення атестації вчителів

joomlaженский портал
Понеділок, 25 березня 2019 13:32

Районні змагання з волейболу

Картинки по запросу волейбол

Наказ про проведення районних змагань з волейболу

 

Першість Оболонського району з волейболу!
      В рамках проведення Спартакіади серед закладів загальної середньої освіти Оболонського району м. Києва 20 та 21 березня 2019 р. на базі ЗЗСО № 298 пройшли змагання серед команд школярів з волейболу. 27 команд юнаків та 20 команд дівчат були учасниками групових змагань. Всього у змаганнях з волейболу приймали участь 376 учнів.
      У фінальних іграх зустрілися по шість найсильніших команд. За підсумками змагань переможцями у юнаків стали:
І місце –команда ЗЗСО № 226, учитель Суховєєва Л.В.;
ІІ місце – команда ЗЗСО № 233, учитель Луговський В.А.,;
ІІІ місце – ЗЗСО № 8, учитель Матвієнко А.С.
За підсумками змагань переможцями у дівчат стали:
І місце - ЗЗСО № 8, учитель Матвієнко А.С.;
ІІ місце – ЗЗСО № 245, учитель Надєльніков О. П.;
ІІІ місце – ЗЗСО № 226, учитель Суховєєва Л.В.
      Вітаємо переможців!

фотозвіт

joomlaженский портал

Картинки по запросу українкою я народилася

 

З метою формування стійкої зацікавленості учнів району культурною спадщиною України 13 лютого 2019 року на базі Центру творчості дітей та юнацтва (вул. Тимошенка, 11-б) було проведено районний конкурс «Українкою я народилася».

 

У конкурсі взяли участь представниці 12 закладів загальної  середньої освіти Оболонського району: школи № 9, школи 14 ім. Грушевського,  школи-інтернат № 4,  НВК «Оболонь», НВК № 143, школи № 219,  школи № 225, школи № 226, школи №170, НВК № 240 «Соціум», СШ № 252 імені В. Симоненка.

 

 Дві години талановиті українки показували свою майстерність співати, танцювати, розказувати гуморески, презентувати вареники та інше.

 

 Вітаємо переможців: Улановська Богдана (шк. № 252) та Боршуляк Софія (шк. № 14) – І місце, Колесник Ангеліна (шк..-інт. № 4) та Гущик Софія (шк. №143) – ІІ місце, Рекечинська Вероніка ( шк. №240), Кривенко Марія (шк. №225) та Полякова Софія (шк. №  170).

 

Дякуємо всім, хто взяв участь у святі талантів і краси!

Наказ про проведення

Наказ про підсумки

фотозвіт

joomlaженский портал

Картинки по запросу ПАШ ЮНЕСКО

12 лютого 2019 року за ініціативи координаційної ради ПАШ ЮНЕСКО школи І-ІІІ ступенів №8 Оболонського району м. Києва відбувся щорічний поетичний фестиваль «На крилах надії», за підтримки Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

         Фестиваль приурочений 100-річчю Дня Соборності України «У єдності сила народу! Боже, нам єдності дай!», до участі у якому були запрошені учасники-школи ПАШ ЮНЕСКО м. Києва та школи-партнери: ЗЗСО № 33, 34, 191, 211, 252, "Діалог", "Оболонь".

         Метою даного заходу, який філігранно вписався у проект «Мир та права людини» та згідно з Концепцією національно-патріотичного виховання,  є формування національно-патріотичної свідомості, віри в духовні сили та майбутнє країни, утвердження активної життєвої позиції, сприяння набуттю сучасною молоддю соціального досвіду, успадкування духовних та культурних надбань українського народу, розвиток естетичних та культурних потреб особистості та виявлення талановитої учнівської молоді з високими духовними цінностями.

        Висловлюємо щиру вдячність юним поетам та їх керівникам, відповідальній за міжнародну співпрацю методисту НМЦ Наталії Олександрівні Долженковій, організаторам фестивалю Валентині Григорівні Оболешевій, Ігорю Анатолійовичу Вєтрову та Леоніду Івановичу Шумейко.

Фотозвіт

joomlaженский портал
Сторінка 1 з 44