Середа, 14 листопада 2018 12:50

Kyiv Smart City School

Розумне місто — це освічені громадяни, які легко й вправно користуються технологіями. Аби навчити киян, як впроваджувати smart-рішення для покращення життя у місті, ми запустили освітню платформу Kyiv Smart City School.

joomlaженский портал

Картинки по запросу Всесвітній день науки за мир і розвиток

12 листопада 2018 року на базі ЗЗСО № 8 відбулась районна конференція ПАШ ЮНЕСКО присвячена Міжнародному дню науки задля миру і розвитку. Вроботі конференції взяли участь члени ПАШ ЮНЕСКО : ЗЗСО 8,16,211, "Оболонь".

Фотозвіт

joomlaженский портал

Результат пошуку зображень за запитом "географія олімпіада"

11 листопада 2018 року у закладі загальної середньої освіти НВК № 157 відбувся районний етап олімпіади з географії. Прийняло участь 140 учнів.

Завдання

Відповіді

Результати олімпіади

Шановні вчителі географії та учні! Апеляція відбудеться 16 листопада 2018 року у ЗЗСО № 157. Початок о 15.00 кабінет 247. Заява подається на ім'я голови журі і розглядається одне із питань: тестові завдання, теоретичне або практичне завдання.

Фотозвіт

joomlaженский портал

Результат пошуку зображень за запитом "українська мова олімпіада"

10 листопада 2018 року у закладі загальної середньої освіти СШ № 252 імені Василя Симоненка відбувся районний етап олімпіади з української мови та літератури.

Завдання

Відповіді

Попередні результати

До уваги вчителів української мови і літератури! У разі виникнення сумнівів стосовно об’єктивності оцінювання олімпіадної роботи учень або вчитель-предметник може скористатися правом на подання апеляційної заяви щодо результатів олімпіади (заяву писати на ім’я голови журі (Коземір Н.А.), вказавши, до якого КОНКРЕТНО завдання апелюють).

     Прийом апеляційних заяв триватиме з 12.11 до 14.11 в кабінеті № 214 науково методичного центру Оболонського управління освіти.

     Апеляція відбудеться 16.11.18 року в ЗЗСО 3 252 ім. В.Симоненка з 15.00 до 17.00 в кабінеті 217.

 

joomlaженский портал

Картинки по запросу навчання в інтернеті

5.11.2018 р у НВК №157 відбулась коучинг-сесія на  тему: "Компетентнісний підхід до викладання української мови та літератури", яка мала на меті    ознайомлення з досвідом роботи учасників коучинг-сесії та набуття практичних умінь з реалізації компетентнісного підходу на уроках української мови та літератури.

         Карась І. В., заступник директора з навчально- виховної роботи, звернулась зі вступним словом до присутніх та ознайомила з системою компетентностей та шляхами їх реалізації. Учитель української мови та літератури Струк О.Ф. порушила питання реалізації інформаційної компетентності через створення квестів для опрацювання біографій письменників на уроках української літератури. Вона на прикладі квесту "Тарас Шевченко" розповіла, як працювати з "хмарними" технологіями, зокрема в програмі one note, як створювати квест та добирати нестандартні завдання для творчої реалізації дитячого потенціалу.

Давидюк С.В, учитель української мови та літератури, поділилась системою варіативних домашніх завдань, які урізноманітнюють форми підготовки до занять, сприяють не лише відтворенню матеріалу, а й творчій його інтерпретації.

Зесенко Г.Ф., учитель української мови та літератури, торкнулась компетентності самоосвіти учнів, зокрема проблеми дистанційного навчання. Вона продемонструвала, як можна організувати дистанційне навчання для учнів різних вікових категорій, ознайомила з методикою підготовки таких занять та їх структурою.

Бурнашова О.А. поділилась досвідом урізноманітнення уроків літератури шляхом "оживлення" героїв та інсценування творів, а Піскаленко С.В., учитель української мови запропонувала до уваги присутніх систему роботи з розвитку читацьких компетентностей.

        Гості отримали інструкції, пам`ятки та  методичні матеріали, які допоможуть впроваджувати інноваційні технології у роботу   педагогів. Присутні високо оцінили  організацію та проведення заходу та систему роботи вчителів української мови та літератури НВК №157. 

 (фотозвіт та матеріали семінару)

посилання на квест  https://obolon365-my.sharepoint.com/:o:/g/personal/o_pastoven_obolon365_net/EskWv7FrrbRGni03MkR4oW8BjLJsr8f6H8-fCOSk_8BT5w

joomlaженский портал
Середа, 07 листопада 2018 10:08

Пишемо разом!

Картинки по запросу день писемності 2018

9 листопада 2018 року відбудеться вісімнадцятий радіодиктант. 

В День української писемності та мови він пролунає в ефірі Першого каналу зі студії UA: Українське радіо.

Трансляція радіодиктанту розпочнеться об 11 годині. 

Офіційне гасло цьогорічного заходу "Пишемо разом". Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант - не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.

joomlaженский портал

Похожее изображение

 17 жовтня 2018 року в Центрі творчості дітей та юнацтва проведено IV районний конкурс «Берегиня Покрова козацький рід оберіга» серед юнаків старших класів  закладів загальної середньої освіти Оболонського району.

 

Мета конкурсу формування стійкої зацікавленості учнів району культурною спадщиною України, ознайомлення з традиціями та звичаями українського народу, збереження кращих козацьких традицій, виховання почуття національної свідомості, пошуку нових форм і методів патріотичного виховання, виявлення творчо обдарованої молоді, сприяння подальшому розвитку її обдарувань.

В конкурсі взяли участь справжні козаки, а саме:  ЗЗСО № 18 Шумний Андрій, № 29 Бобровський В’ячеслав, № 211 Коваль Ростислав, НВК № 143 Колотурський Єгор, СШ № 252 ім. В. Симоненка Іванченко Олексій.

Конкурс було проведено в пізнавально-ігровій формі. Учасники змогли продемонструвати свою спортивну підготовку в традиційних для Покрови козацьких розвагах-змаганнях: одяганні козацького поясу, в’язанні вузлів, армреслінгу, віджиманні від гарбуза, та ін., а також показати свої таланти при виконанні козацьких пісень та танців. Вразили розповіді учасників конкурсу про походження свята Покрова. Змагання супроводжувались активною підтримкою глядачів.

Вітаємо переможців! Це козаки з школи № 211 та школи № 252 Коваль Ростислав і Іванченко Олексій! На другому місці Колотурський Єгор НВК № 143. Третє місце поділили Бобровський В’ячеслав ( школа № 29) та Шумний Андрій (школа №18).

 (Завантажити фотозвіт)

 

joomlaженский портал
Середа, 24 жовтня 2018 11:00

Вітаємо! Звання "ПОСОЛ МИРУ"

Картинки по запросу Федерація  всесвітнього миру19 жовтня 2018 року у національному педагогічному інституті ім. М.П.Драгоманова відбулась міжнародна конференція Федерації всесвітнього миру "Взаємозалежність та спільний розвиток: роль громадських, молодіжних та духовних лідерів". Федерація Всесвітнього миру ініціювала урочисте нагородження активних членів "Школи миру" за вагомий вклад у виховання молоді. Вітаємо вчителів нашого району з почесним званням "Посол Миру" - Михайлову Ольгу Олександрівну, учителя НВК "Оболонь"та Боднар Світлана Анатоліївна, учителя НВК "Потенціал".

(завантажити фотозвіт)

joomlaженский портал
Сторінка 1 з 39