Четвер, 28 грудня 2017 18:30

Спілка ментальної арифметики “Indigo Mental Training Club“ – тепер і в Оболонського району.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Результат пошуку зображень за запитом "ментальна арифметика"

За підтримки Оболонського районного управління освіти спілка ментальної арифметики “Indigo Mental Training Club“ запрошує школи Оболонського району до співпраці.

Ментальна арифметика - це методика усної лічби, яка стрімко розвиває розумові здібності та інтелект дитини від 6 до 12 років. Процес навчання проходить на спеціальних японських рахівницях Соробан (Абакус). Ментальна арифметика тренує одночасно ліву і праву півкулі мозку, удосконалюючи зорову пам'ять, концентрацію уваги, креативну спрямованість і образне мислення дітей.

Місія “Indigo Mental Training Club” - внести якісні зміни у процес навчання та максимально розкривати потенціал дітей за допомогою інноваційних комп’ютерних програм.

Задля цього авторський колектив готовий провести майстер-класи для дітей та вчителів, а також співпрацювати з загальноосвітніми школами Оболонського району Києва. Просимо посприяти директорів шкіл Оболонського району  щодо проведення організаційних заходів.

Як відомо, згідно Рішення №21.1/12-Г-593 від 21.08.2017р. Інституту  модернізації та змісту освіти міністерства освіти України в особі комісії з інформатизації закладів було схвалено онлайн-платформу з ментальної арифметики розробки “Indigo Mental Training Club” та рекомендовано для використання у загальноосвітніх навчальних закладах України.

 

Більш докладну інформацію можна отримати  на сайті https://indigomental.com.ua

Читати 17 разів