Четвер, 28 грудня 2017 18:30

Спілка ментальної арифметики “Indigo Mental Training Club“ – тепер і в Оболонського району.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Похожее изображение

За підтримки Оболонського районного управління освіти спілка ментальної арифметики “Indigo Mental Training Club“ запрошує школи Оболонського району до співпраці.

Ментальна арифметика - це методика усної лічби, яка стрімко розвиває розумові здібності та інтелект дитини від 6 до 12 років. Процес навчання проходить на спеціальних японських рахівницях Соробан (Абакус). Ментальна арифметика тренує одночасно ліву і праву півкулі мозку, удосконалюючи зорову пам'ять, концентрацію уваги, креативну спрямованість і образне мислення дітей.

Місія “Indigo Mental Training Club” - внести якісні зміни у процес навчання та максимально розкривати потенціал дітей за допомогою інноваційних комп’ютерних програм.

Задля цього авторський колектив готовий провести майстер-класи для дітей та вчителів, а також співпрацювати з загальноосвітніми школами Оболонського району Києва. Просимо посприяти директорів шкіл Оболонського району  щодо проведення організаційних заходів.

Як відомо, згідно Рішення №21.1/12-Г-593 від 21.08.2017р. Інституту  модернізації та змісту освіти міністерства освіти України в особі комісії з інформатизації закладів було схвалено онлайн-платформу з ментальної арифметики розробки “Indigo Mental Training Club” та рекомендовано для використання у загальноосвітніх навчальних закладах України.

 

Більш докладну інформацію можна отримати  на сайті https://indigomental.com.ua

або за телефоном 0638295115 (Анастасія)

Читати 225 разів Останнє редагування Вівторок, 23 січня 2018 15:09