Початкова школа (6)

Вівторок, 31 березня 2020 18:59

Граючись навчаємося

Початкова школа - Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ...

РМО вчителів початкових класів представляє ЧЕЛЕНДЖ "Граючись навчаємося"

Понеділок, 30 березня 2020 06:39

Корисні поради вихователів ГПД

Початкова школа "Atlantic School" - kidsvisitor.com

Шановні батьки та любі наші учні!

Вихователі ГПД  Оболонського району підготували добірку корисних порад, які допоможуть організувати дозвілля ваших дітей під час карантину, не нудьгувати, а радіти новому дню. Бережіть одне одного і пам’ятайте народну мудрість: «Без діла слабіє сила». А сила, стійкість, насамперед - душевна нам нині потрібна, як ніколи. Уклінно дякуємо всім вихователям ГПД та вчителям, які долучилися до створення цього відео.

презентація

 

  

24.10.2017р. в ДОЕЦ був проведений семінар-практикум за темою «Позашкільна освіта: з нами – успіх, з нами – майбутнє»

Мета семінару: обговорення концептуальних основ позашкільної освіти, зв'язок діяльності позашкільного навчального закладу та школи, презентація сучасних практик позашкілля.

В семінарі були задіяні викладачі центру: Бойко Р.В., Кондратьєва І.А., Кузьміна Т.Б., Яценко В.М., Фролова І.Л., Стратієнко О.В., Соловіцька Л.В., Спірідонова Г.П., Салій І.М, Сергієнко Ю.С.

Вступне слово – Сергієнко І.М.

Виступ завідуючої відділом творчого  розвитку дитини з здоров’язберігаючими  технологіями  «Створи себе і красу навколо себе» - Бойко Р.В,

Проведення темпінг тесту на визначення рівня емоційного інтелекту. – Кондратьєва І.А.

Взаємоінтеграція двох освітніх систем задля вирішення актуальних проблем дитинства – Кузьміна Т.Б.

Були проведені п’ять майстер-класів:

«Фітодизайн»

«Паперові візерунки»

«Бісероплетіння»

«Керамічна іграшка»

«Керамічне різнобарв’я»

 

В кінці семінару виступила Салій І.М. – по темі: Формування здоров’язберігаючої  та екологічної компетентності на заняттях.

Семінар закінчився у теплій, дружній атмосфері.

   

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.10.2014            № 1154 «Про утворення робочої групи з питань підготовки Методичних рекомендацій з ведення класного журналу учнів  1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів» Міністерство освіти і науки пропонує на громадське обговорення проект Методичних рекомендацій з ведення класного журналу учнів  1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 лютого 2015 року.