Початкова школа (5)

Похожее изображение

За підтримки Оболонського районного управління освіти спілка ментальної арифметики “Indigo Mental Training Club“ запрошує школи Оболонського району до співпраці.

Ментальна арифметика - це методика усної лічби, яка стрімко розвиває розумові здібності та інтелект дитини від 6 до 12 років. Процес навчання проходить на спеціальних японських рахівницях Соробан (Абакус). Ментальна арифметика тренує одночасно ліву і праву півкулі мозку, удосконалюючи зорову пам'ять, концентрацію уваги, креативну спрямованість і образне мислення дітей.

Місія “Indigo Mental Training Club” - внести якісні зміни у процес навчання та максимально розкривати потенціал дітей за допомогою інноваційних комп’ютерних програм.

Задля цього авторський колектив готовий провести майстер-класи для дітей та вчителів, а також співпрацювати з загальноосвітніми школами Оболонського району Києва. Просимо посприяти директорів шкіл Оболонського району  щодо проведення організаційних заходів.

Як відомо, згідно Рішення №21.1/12-Г-593 від 21.08.2017р. Інституту  модернізації та змісту освіти міністерства освіти України в особі комісії з інформатизації закладів було схвалено онлайн-платформу з ментальної арифметики розробки “Indigo Mental Training Club” та рекомендовано для використання у загальноосвітніх навчальних закладах України.

 

Більш докладну інформацію можна отримати  на сайті https://indigomental.com.ua

або за телефоном 0638295115 (Анастасія)

 

  

24.10.2017р. в ДОЕЦ був проведений семінар-практикум за темою «Позашкільна освіта: з нами – успіх, з нами – майбутнє»

Мета семінару: обговорення концептуальних основ позашкільної освіти, зв'язок діяльності позашкільного навчального закладу та школи, презентація сучасних практик позашкілля.

В семінарі були задіяні викладачі центру: Бойко Р.В., Кондратьєва І.А., Кузьміна Т.Б., Яценко В.М., Фролова І.Л., Стратієнко О.В., Соловіцька Л.В., Спірідонова Г.П., Салій І.М, Сергієнко Ю.С.

Вступне слово – Сергієнко І.М.

Виступ завідуючої відділом творчого  розвитку дитини з здоров’язберігаючими  технологіями  «Створи себе і красу навколо себе» - Бойко Р.В,

Проведення темпінг тесту на визначення рівня емоційного інтелекту. – Кондратьєва І.А.

Взаємоінтеграція двох освітніх систем задля вирішення актуальних проблем дитинства – Кузьміна Т.Б.

Були проведені п’ять майстер-класів:

«Фітодизайн»

«Паперові візерунки»

«Бісероплетіння»

«Керамічна іграшка»

«Керамічне різнобарв’я»

 

В кінці семінару виступила Салій І.М. – по темі: Формування здоров’язберігаючої  та екологічної компетентності на заняттях.

Семінар закінчився у теплій, дружній атмосфері.

   

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.10.2014            № 1154 «Про утворення робочої групи з питань підготовки Методичних рекомендацій з ведення класного журналу учнів  1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів» Міністерство освіти і науки пропонує на громадське обговорення проект Методичних рекомендацій з ведення класного журналу учнів  1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 лютого 2015 року.