ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ДНЗ № 585

 

 

Наближається день народження великого українського поета, художника, національного генія Т.Г.Шевченка. Тому основне завдання сьогодні - запалити в душах  малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря; викликати інтерес до культурної спадщини українського народу.

В ДЗО № 585  пройшов тиждень вшанування пам’яті видатного поета і мислителя України - Т.Г.Шевченка.

 

З метою популяризації  творчої спадщини поета, активізації патріотичного виховання дітей, протягом тижня педагогами були  проведені різноманітні заходи: бесіди, цикл  занять "Ми пам’ятаємо тебе,Тарасе!", літературна вікторина, виставка творчих робіт  вихователів, дітей та батьків. Кульмінацією тижня вшанування пам’яті Т.Г.Шевченкастала музична розвага:” Поклін  тобі ,Тарасе!”. Діти  мали можливість почути пісні, покладені на слова

Т.Г. Шевченка та самі декламували поетичні твори великого Кобзаря, співали пісні , виконували українські народні таночки. Особливим гостем на святі став Василь Федорович, дідусь випускника нашого садочка Іллюши Галянського. Зустріч запам’ятається малечі знайомством з народними інструментами, почутими піснями у виконанні гостя та теплими цікавими розповідями .

Проведені заходи були направлені  на  виховання любові, пошани до творчості Т.Г.Шевченка, до української мови та культури, розширення знань дітей про дитячі роки великого поета, про життя людей в ті часи , тому  цілеспрямована робота всього педагогічного колективу залишить незабутній слід в дитячих серцях.