Вшанування Кобзаря

9 березня 2017 року вихованці і колектив дошкільного навчального закладу №193 відзначали чергову річницю від дня народження Тараса Шевченка. З метою вшанування Кобзаря, вихователь-методист Кондратенко Оксана Михайлівна і музичний керівник – Тарасюк Вікторія Миколаївна, підготували і провели святкову розвагу. Переглядаючи фото-презентацію про життя видатного поета, письменника, художника, вихованці отримали корисну інформацію про факти з життя Т.Г.Шевченка.

 

Особливо готувалися дітлахи – святковий національний одяг і піднесений настрій. Під час розваги усі бажаючі мали можливість продекламувати поезію видатного українського поета.

 

Надзвичайно вражаючим сюрпризом став візит дідуся одного з вихованців  групи «Веселка» -  Голянського Василя Федоровича, який ознайомив дітлахів з цікавими фактами минулих часів, розповів про кобзарів, продемонстрував гру на бандурі, сопілці, скрипці.

   Прагнення Т.Г. Шевченка думати і піклуватися про свій народ є прикладом для наслідування не тільки для малечі, але й для нас – дорослих!