Зустріч з молодими вихователями-методистами

  

Дошкільний навчальний заклад №193 багато років є базовим для проведення школи педагогічної майстерності для молодих вихователів-методистів Оболонського району, яку очолює вихователь-методист Кондратенко Оксана Михайлівна. З метою забезпечення фахового зростання, 15 лютого 2017 року відбулася чергова зустріч з молодими вихователями-методистами. Головним завданням зустрічі було обмін найкращими ідеями та досягненнями між педагогами, шляхом теоретично-практичної діяльності.  Оксана Михайлівна презентувала гостям власні педагогічні надбання, досвід роботи. Під час творчої роботи обговорювалися питання щодо ведення та оформлення методичної документації, використання інноваційних методів та прийомів в роботі з педагогами.  З метою розширення можливостей педагогів, проведено вправи, спрямовані на розвиток креативності, комунікативних умінь і навичок, уміння працювати в команді.

Для підвищення внутрішньогрупової довіри, акцентування уваги на позитивних сторонах та індивідуальності молодих вихователів-методистів була проведена вправа «Бестінг».

Згадуючи слова В.О.Сухомлинського «Серце віддаю дітям», використовуючи конструктор ЛЕГО, учасники заходу визначили перспективи в роботі з дітьми, батьками, колективом.

Тепла зустріч, плідне творче спілкування, сповнене емоційними враженнями, подарували гостям задоволення і нові ідеї.

 

 

  

 

 

Детальніше в цій категорії: « «Стрітення» в ДНЗ №115 «Стрітення» »