Дошкільне виховання (15)

Дошкільні навчальні заклади району працюють над виконанням намічених заходів щодо реалізації вимог Закону України „Про дошкільну освіту”, нової редакції Базового компонента дошкільної освіти,  спрямовують свою діяльність на створення умов для доступу до дошкільної освіти, забезпечення права маленьких громадян на її отримання.

Тут подаються корисні для педагогів новини та матеріали, розміщена інформація про дошкільні навчальні заклади міста, а також деякі матеріали

Четвер, 23 квітня 2020 09:04

10 ідей до святкування Дня Землі

Цього року – 50 річниця Дня Землі. І сьогодні наша місія ...

 

Нагадайте дошкільникам у Міжнародний день Землі, що кожному мешканцю нашої планети, зокрема й найменшим її жителям, під силу повсякчас робити свої маленькі внески у спільну справу захисту навколишнього середовища:

  1.      Посадіть рослини. Разом з батьками  Ви можете посадити овочі або квіти на підвіконні вашої оселі. Дуже добре у вазонах ростуть петрушка, кріп, рукола, можна посадити навіть помідори! 
  2.      Колаж до Дня Землі. Зробіть колаж зі старих журналів у вигляді Матінки-Землі. Поряд з колажем можна написати цікаві факти про Землю.
  3.      Екологічне хайку. Попросіть дітей скласти розповідь на тему  Дня  землі, запишіть, а потім з написаного можна зробити  плакат, щоб це могли бачити всі
Понеділок, 13 квітня 2020 08:03

Далекий близький космос

Презентація "Космос - далекий чи близький?"

До  Всесвітнього Дня космонавтики пропонуємо Освітній проект для дошкільників «Далекий близький космос»
Людина завжди прагнула пізнати незвідане. Космос — такий близький і водночас далекий — завжди вабив людей. Що там, на зірках? Наскільки вони далеко? Які за розміром? Як впливають на наше життя? Чи видно з зірок Землю? Яка Земля з космосу? Чи безмежний Всесвіт? І чи самотні ми у Всесвіті? А якщо ще десь є життя, то чи можемо ми спілкуватися? Які вони, жителі інших планет? Не даремно так багато науково-фантастичних творів написано про відкриття таємниць космосу і так багато вчених та інженерів присвятили своє життя пізнанню космічної далечини. І не одразу люди зрозуміли: космос не можна підкорити, його можна тільки намагатися якомога глибше пізнати, щоб використовувати ці знання на благо — людей, природи, Землі. Отже, сьогодні темою нашої розмови стане космос.

Стенд "Музичний калейдоскоп" - Кабінет музики / ТОВ "Д-ГРАНД"

Музика - це стенограма емоцій. Емоції, які так важко описати, безпосередньо передаються людиною в музиці, в цьому її сила і значення. (Л.М. Толстой)
Головне в музичному розвитку дошкільнят - повести дитину в різнобарвний світ музики, навчити дитину "жити нею”. Долучайтесь до нашої справи - музичного виховання. зробимо наш світ яскравішим.

7 квітня – Всесвітній день здоров'я. Як не хворіти в сучасному ...

7 квітня  світова спільнота відзначає Всесвітній День здоров’я. Саме в цей день була створена Всесвітня організація охорони здоров’я (World Health Organization) членами якої поступово ставали різні країни світу. На сьогодні це двісті країн, які зробили свій вибір на користь здоров’я людей. Метою дня стала допомога людям зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження, незалежно від віку та місця проживання, статку та професії. До  цієї мети долучилась і дошкільна родина Оболонського району. Пропонуємо Вам різноманітні ігри, руханки, заняття та рекомендації освітян закладів дошкільної освіти, які стануть в нагоді в роботі з дошкільнятами.

Середа, 08 квітня 2020 07:20

Зелений світ навколо нас

Рослини і тварини. - «VIOLITY» Auction & Antiques

Опановуємо Базовий компонент дошкільної освіти дистанційно. БКДО  визначає, що дитина дошкільного віку має оволодіти природничо-екологічною компетенцією: бути обізнаною з природним середовищем, сприяти природу як цінність, усвідомлювати себе частиною великого світу природу. Творчий доробок педагогів ЗДО №115, 193, 517 та 581 допоможе досягти поставлених завдань екологічного виховання дошкільнят

Консультація: «Умови ефективного виховання в сім'ї»

У дошкільнят  з'явилося багато вільного часу, який можна провести з користю вдома, з батьками.
Пропонуємо для батьків ідеї, чим можна зайнятися з дитиною дошкільного віку під час карантину та як вберегти її від захворювання

 

Як організувати дистанційне навчання для першачків | Нова ...

Як організувати дистанційну роботу у закладах дошкільної освіти розповідає методист науково-методичного центру Оболонського району Циганок Анджела

Вівторок, 31 березня 2020 07:17

Ланцюжок порад

Електронні освітні ресурси

В закладах дошкільної освіти Оболонського району, в 29 інклюзивних групах та 60 спеціальних групах  здобуває освіту чимало дітей з особливими освітніми потребами.
Дітям  з ООП в період карантину складно, вони відчувають тривогу і паніку. Їх безпечний режим дня зруйнувався. Важливо подолати цю тривогу.
У період карантину нашим вихованцям вкрай важливо не розгубити ті знання і навички, отримані попередньо.
Немає нічого важливішого за розуміння, що ти не один зі своїми питаннями щодо організації дієвої допомоги та виховання дітей з особливими освітніми потребами. Пропонуємо Вашій увазі кошик практичних доробок для організації освітнього процесу в умовах карантину від педагогів, які працюють з дошкільнятами з ООП.  Вчитель-логопед Титаренко Надія Зіновіївна КДДЗ "Центр розвитку дитини "Я+сім'я" підготувала для малечі та батьків Читанку - гру-інсценізацію "Ріпка". Вихователі-методисти  Погоріла Наталія (ЗДО № 572) та Мирончук Яна (ЗДО № 593) пропонують ланцюжок порад щодо організації побуту та навчальної діяльності дошкільнят з ООП вдома.
 Грайтесь і навчайтесь в задоволення!

Понеділок, 30 березня 2020 17:20

Майстер-класи вихователів ЗДО

10 пласких питань про Великдень

Великдень споконвіку вважається самим світлим і чистим святом з усіх існуючих в кожному календарі, адже в цей день навіть незнайомі люди бажають один одному не просто здоров'я, а всіх благ, душевного спокою, миру і процвітання в сім'ях і на землі.
Із настанням чудового весняного свята Великодня, як правило, настає і справжня весна: холоди остаточно відступають, усе тепліше зігріває усе навкруги своїми промінчиками сонечко, а природа нарешті повністю прокидається та радує нас своїми барвами.
Цієї гарної пори особливо відчувається потяг до усього прекрасного: з’являється натхнення, прагнення творчості, наснага. До того ж, за традицією, до свята ми хочемо якомога краще прикрасити власну домівку.
Пропонуємо виявити свій творчій потенціал у великодніх рукотворах! Майстер класи проведено та підготовлено керівником ШПМ вихователів ЗДО Чубарєвою Тетяною Онаратівною та вихователем ЗДО № 607 Савченко Марією Павлівною

Майстер-клас

Природа помогает детям учиться | Наука и жизнь

Карантин не привід зупиняти навчально- виховний процес в закладах дошкільної освіти. Педагоги Оболонського району вишукують різні способи та методи організації роботи з дошкільнятами. Представляєм узагальнений творчий доробок методичного об'єднання вихователів ЗДО з екологічного виховання педагогічних колективів ЗДО № 581, 607, 614, 804 "Екологічне виховання дошкільнят в умовах карантну". Це тільки початок - ми і надалі будемо шукати цікаві форми роботи. Освітній процес не зупинить ніякий коронавірус

відео Природа

     

«Якщо хочеш пізнати націю – вивчай її свята» - говорить народне повчання.

Під таким гаслом в закладі дошкільної освіти № 668 відбулось перше засідання школи передової педагогічної майстерності для вихователів ЗДО  «Етнопедагогіка в сучасному дитячому садку».

 14 жовтня відзначається   свято Покрови Пресвятої Богородиці. Це одне з найбільш шанованих свят на Україні.

Дотримуючись традицій нашого народу, в дитячому садку відбулося свято «Козацькому роду нема переводу». Святковий, піднесений настрій створили вихованці закладу. Дошкільнята із захопленням та ентузіазмом читали вірші, співали пісні, виконували українські, козацькі та жартівливі танці. Під час дійства відбулась посвята:   хлопчиків групи у козачата, а дівчаток – у берегині роду козацького. Саме через проведення таких свят у дітей формуються морально-патріотичні цінності, любов, повага, шана та українська гідність.

Минуло свято, але ми впевненні, що  ті зерна знань та любові до своєї Батьківщини, гордості за свій народ, закладені нами, обов’язково зростуть, і наші вихованці стануть справжніми громадянами великої держави.

Світ у сяйві, не впізнати саду і городу,

То Покрова – світле свято нашого народу.

То Покрова - захисниця людей православних,

То Богиня - помічниця запоріжців славних.

     

Четвер, 24 травня 2018 12:04

День вишиванки

Похожее изображение

День вишиванки –це хороший привід в ошатному,етнічному одязі покрасуватися, показати єднання, підвищити настрій та відчути себе патріотами своєї країни – рідної України. Саме такі відчуття об’єднали всіх учасників флешмобу «Вишиваночка моя вишиванка»в дитячому садочку № 115.

 

 

 

 

На базі Дошкільного навчального закладу № 280  відбулося  засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку. Проходило воно в цікавій дружній атмосфері,  де учасникам була запропонована насичена та змістовна програма за темою «Створення предметно-ігрового середовища для розвитку ігрової діяльності».

Учасники мали можливість подивитись заняття в групі раннього віку, прийняти участь в обговоренні запропонованих доповідей та обрати собі варіанти майстер-класів за тематикою «Традиційне ліплення з нетрадиційних матеріалів: муле патату, холодного фарфору, полімерної глини, солоного тіста».