Дошкільне виховання (17)

Дошкільні навчальні заклади району працюють над виконанням намічених заходів щодо реалізації вимог Закону України „Про дошкільну освіту”, нової редакції Базового компонента дошкільної освіти,  спрямовують свою діяльність на створення умов для доступу до дошкільної освіти, забезпечення права маленьких громадян на її отримання.

Тут подаються корисні для педагогів новини та матеріали, розміщена інформація про дошкільні навчальні заклади міста, а також деякі матеріали

Вівторок, 31 березня 2020 07:17

Ланцюжок порад

Електронні освітні ресурси

В закладах дошкільної освіти Оболонського району, в 29 інклюзивних групах та 60 спеціальних групах  здобуває освіту чимало дітей з особливими освітніми потребами.
Дітям  з ООП в період карантину складно, вони відчувають тривогу і паніку. Їх безпечний режим дня зруйнувався. Важливо подолати цю тривогу.
У період карантину нашим вихованцям вкрай важливо не розгубити ті знання і навички, отримані попередньо.
Немає нічого важливішого за розуміння, що ти не один зі своїми питаннями щодо організації дієвої допомоги та виховання дітей з особливими освітніми потребами. Пропонуємо Вашій увазі кошик практичних доробок для організації освітнього процесу в умовах карантину від педагогів, які працюють з дошкільнятами з ООП.  Вчитель-логопед Титаренко Надія Зіновіївна КДДЗ "Центр розвитку дитини "Я+сім'я" підготувала для малечі та батьків Читанку - гру-інсценізацію "Ріпка". Вихователі-методисти  Погоріла Наталія (ЗДО № 572) та Мирончук Яна (ЗДО № 593) пропонують ланцюжок порад щодо організації побуту та навчальної діяльності дошкільнят з ООП вдома.
 Грайтесь і навчайтесь в задоволення!

Понеділок, 30 березня 2020 17:20

Майстер-класи вихователів ЗДО

10 пласких питань про Великдень

Великдень споконвіку вважається самим світлим і чистим святом з усіх існуючих в кожному календарі, адже в цей день навіть незнайомі люди бажають один одному не просто здоров'я, а всіх благ, душевного спокою, миру і процвітання в сім'ях і на землі.
Із настанням чудового весняного свята Великодня, як правило, настає і справжня весна: холоди остаточно відступають, усе тепліше зігріває усе навкруги своїми промінчиками сонечко, а природа нарешті повністю прокидається та радує нас своїми барвами.
Цієї гарної пори особливо відчувається потяг до усього прекрасного: з’являється натхнення, прагнення творчості, наснага. До того ж, за традицією, до свята ми хочемо якомога краще прикрасити власну домівку.
Пропонуємо виявити свій творчій потенціал у великодніх рукотворах! Майстер класи проведено та підготовлено керівником ШПМ вихователів ЗДО Чубарєвою Тетяною Онаратівною та вихователем ЗДО № 607 Савченко Марією Павлівною

Майстер-клас

Природа помогает детям учиться | Наука и жизнь

Карантин не привід зупиняти навчально- виховний процес в закладах дошкільної освіти. Педагоги Оболонського району вишукують різні способи та методи організації роботи з дошкільнятами. Представляєм узагальнений творчий доробок методичного об'єднання вихователів ЗДО з екологічного виховання педагогічних колективів ЗДО № 581, 607, 614, 804 "Екологічне виховання дошкільнят в умовах карантну". Це тільки початок - ми і надалі будемо шукати цікаві форми роботи. Освітній процес не зупинить ніякий коронавірус

відео Природа

     

«Якщо хочеш пізнати націю – вивчай її свята» - говорить народне повчання.

Під таким гаслом в закладі дошкільної освіти № 668 відбулось перше засідання школи передової педагогічної майстерності для вихователів ЗДО  «Етнопедагогіка в сучасному дитячому садку».

 14 жовтня відзначається   свято Покрови Пресвятої Богородиці. Це одне з найбільш шанованих свят на Україні.

Дотримуючись традицій нашого народу, в дитячому садку відбулося свято «Козацькому роду нема переводу». Святковий, піднесений настрій створили вихованці закладу. Дошкільнята із захопленням та ентузіазмом читали вірші, співали пісні, виконували українські, козацькі та жартівливі танці. Під час дійства відбулась посвята:   хлопчиків групи у козачата, а дівчаток – у берегині роду козацького. Саме через проведення таких свят у дітей формуються морально-патріотичні цінності, любов, повага, шана та українська гідність.

Минуло свято, але ми впевненні, що  ті зерна знань та любові до своєї Батьківщини, гордості за свій народ, закладені нами, обов’язково зростуть, і наші вихованці стануть справжніми громадянами великої держави.

Світ у сяйві, не впізнати саду і городу,

То Покрова – світле свято нашого народу.

То Покрова - захисниця людей православних,

То Богиня - помічниця запоріжців славних.

     

Четвер, 24 травня 2018 12:04

День вишиванки

Похожее изображение

День вишиванки –це хороший привід в ошатному,етнічному одязі покрасуватися, показати єднання, підвищити настрій та відчути себе патріотами своєї країни – рідної України. Саме такі відчуття об’єднали всіх учасників флешмобу «Вишиваночка моя вишиванка»в дитячому садочку № 115.

 

 

 

 

На базі Дошкільного навчального закладу № 280  відбулося  засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку. Проходило воно в цікавій дружній атмосфері,  де учасникам була запропонована насичена та змістовна програма за темою «Створення предметно-ігрового середовища для розвитку ігрової діяльності».

Учасники мали можливість подивитись заняття в групі раннього віку, прийняти участь в обговоренні запропонованих доповідей та обрати собі варіанти майстер-класів за тематикою «Традиційне ліплення з нетрадиційних матеріалів: муле патату, холодного фарфору, полімерної глини, солоного тіста».

 

Четвер, 15 березня 2018 06:07

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ДНЗ № 585