Дошкільне виховання (37)

Дошкільні навчальні заклади району працюють над виконанням намічених заходів щодо реалізації вимог Закону України „Про дошкільну освіту”, нової редакції Базового компонента дошкільної освіти,  спрямовують свою діяльність на створення умов для доступу до дошкільної освіти, забезпечення права маленьких громадян на її отримання.

Тут подаються корисні для педагогів новини та матеріали, розміщена інформація про дошкільні навчальні заклади міста, а також деякі матеріали

Четвер, 15 березня 2018 06:07

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ДНЗ № 585

 

 

Наближається день народження великого українського поета, художника, національного генія Т.Г.Шевченка. Тому основне завдання сьогодні - запалити в душах  малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря; викликати інтерес до культурної спадщини українського народу.

В ДЗО № 585  пройшов тиждень вшанування пам’яті видатного поета і мислителя України - Т.Г.Шевченка.

Четвер, 15 березня 2018 06:01

З серветки творимо дива

 

 

 В дошкільному навчальному закладі № 614 відбулось методичне об’єднання з художньої праці « З серветки творимо дива» . Власний досвід узагальнила і презентувала керівник гуртка Тіщенко Галина Григорівна, яка  познайомила гостей з різноманітними способами роботи з серветкою, демонструючи велику кількість картин і поробок, виготовлених майстринею, вихователями, дітьми та батьками.

Четвер, 15 березня 2018 05:55

Свято- карнавал «Пурім»

   

Добра традиція є в дошкільному закладі  № 588 -  зустрічати улюблене свято   «Пурім».  Святкування «Пуріму»  започатковане педагогами для того щоб  діти краще  знали   традиції  та звичаї рідного народу.  Безперечно, всім малятам до вподоби свята, а особливо коли вони проходять разом з батьками та адміністрацією дошкільного закладу. А театралізована діяльність дала змогу дітям приміряти на себе різні ролі, пережити різні емоції, та незабутні враження які були присутні на цьому чудовому  святі.

В ЗДО №668  23  лютого 2018р. пройшла школа педагогічної майстерності «Етнопедагогіка в сучасному дитячому садку».

 

Пов’язане зображенняВ ДНЗ № 581 свято «Зиму проводжаємо Весну красну зустрічаємо!»

Щоб весна швидше прийшла і почала пробуджувати природу від сну, в дошкільному закладі №581 влаштовувати проводи зими. Усі дітки, працівники та батьки приймали активну участь у веселому святі. За допомогою веселих ігор, пісень, танців, хороводів організатори свята створили святковий настрій у всіх присутніх.  

Масляна завітала

в Дошкільний навчальний заклад № 208

   

 

   

 

 

Вівторок, 20 лютого 2018 19:31

Нова капела

Сьогодні знов зустріч з "Новою капелою".  Щоб діти активно пізнавали світ їм допомагають у цьому досвідченні музиканти . Тож діти старших груп ЗДО № 590 слухають живу музику: чарівна бандура та ніжна флейта подарували дітям прекрасні мелодії. А ще музики зачаровували і дітей і дорослих гарними піснями. Артисти розповіли дітям історії про музичні інструменти.

  

       На базі дитячого садочка № 606 15 лютого 2018 року пройшло методичне об'єднання  музичних керівників Оболонського району на тему: «Стрітення відзначаємо,  весну красну закликаємо!».

На базі дошкільного навчального закладу № 579 відбулося засідання  «Школи молодого спеціаліста» (вихователі стаж роботи до трьох років) за темою: «Використання інноваційних технологій в зображувальній діяльності». До уваги вихователів було представлене заняття з розвитку мовлення та зображувальної діяльності з використанням техніки «Ебру» з дітьми старшої групи «Фантазія чарівної новорічної іграшки».  Також з вихователями було проведено майстер-клас  «Танцюючі фарби» - знайомство з технікою «Ебру» - малювання на воді.

         Ебру – танцюючі фарбиКартинки по запросу Ебру – танцюючі фарби

У Ебру прекрасно те, що навіть людина, абсолютно не вміє малювати, з першого разу створює щось красиве. Сама вода допомагає творити прекрасне, якщо тільки людина готова навчитися зрозуміти її мову і навчитися вільно «говорити» на ній. Ебру – це більше, ніж мистецтво. Танцюючий малюнок, тиха мелодія … Це простота води, святковість фарб, почуття художника, досконалість природи і божественна унікальність, з’єднані разом.Навіть стикаючись з цим вперше, Ви стаєте автором унікального і неповторного творіння Ебру – це як сфотографована і віддрукована на папері “молитва” майстра. Ебру вимагає внутрішнього розвитку, поглиблення свого розуміння світу, відкритість новим речам, які деколи складно укласти в голові.