Дошкільне виховання (39)

Дошкільні навчальні заклади району працюють над виконанням намічених заходів щодо реалізації вимог Закону України „Про дошкільну освіту”, нової редакції Базового компонента дошкільної освіти,  спрямовують свою діяльність на створення умов для доступу до дошкільної освіти, забезпечення права маленьких громадян на її отримання.

Тут подаються корисні для педагогів новини та матеріали, розміщена інформація про дошкільні навчальні заклади міста, а також деякі матеріали

Четвер, 24 травня 2018 12:04

День вишиванки

Похожее изображение

День вишиванки –це хороший привід в ошатному,етнічному одязі покрасуватися, показати єднання, підвищити настрій та відчути себе патріотами своєї країни – рідної України. Саме такі відчуття об’єднали всіх учасників флешмобу «Вишиваночка моя вишиванка»в дитячому садочку № 115.

 

 

 

 

На базі Дошкільного навчального закладу № 280  відбулося  засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку. Проходило воно в цікавій дружній атмосфері,  де учасникам була запропонована насичена та змістовна програма за темою «Створення предметно-ігрового середовища для розвитку ігрової діяльності».

Учасники мали можливість подивитись заняття в групі раннього віку, прийняти участь в обговоренні запропонованих доповідей та обрати собі варіанти майстер-класів за тематикою «Традиційне ліплення з нетрадиційних матеріалів: муле патату, холодного фарфору, полімерної глини, солоного тіста».

 

Четвер, 15 березня 2018 06:07

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ДНЗ № 585

 

 

Наближається день народження великого українського поета, художника, національного генія Т.Г.Шевченка. Тому основне завдання сьогодні - запалити в душах  малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря; викликати інтерес до культурної спадщини українського народу.

В ДЗО № 585  пройшов тиждень вшанування пам’яті видатного поета і мислителя України - Т.Г.Шевченка.

Четвер, 15 березня 2018 06:01

З серветки творимо дива

 

 

 В дошкільному навчальному закладі № 614 відбулось методичне об’єднання з художньої праці « З серветки творимо дива» . Власний досвід узагальнила і презентувала керівник гуртка Тіщенко Галина Григорівна, яка  познайомила гостей з різноманітними способами роботи з серветкою, демонструючи велику кількість картин і поробок, виготовлених майстринею, вихователями, дітьми та батьками.

Четвер, 15 березня 2018 05:55

Свято- карнавал «Пурім»

   

Добра традиція є в дошкільному закладі  № 588 -  зустрічати улюблене свято   «Пурім».  Святкування «Пуріму»  започатковане педагогами для того щоб  діти краще  знали   традиції  та звичаї рідного народу.  Безперечно, всім малятам до вподоби свята, а особливо коли вони проходять разом з батьками та адміністрацією дошкільного закладу. А театралізована діяльність дала змогу дітям приміряти на себе різні ролі, пережити різні емоції, та незабутні враження які були присутні на цьому чудовому  святі.

В ЗДО №668  23  лютого 2018р. пройшла школа педагогічної майстерності «Етнопедагогіка в сучасному дитячому садку».

 

Пов’язане зображенняВ ДНЗ № 581 свято «Зиму проводжаємо Весну красну зустрічаємо!»

Щоб весна швидше прийшла і почала пробуджувати природу від сну, в дошкільному закладі №581 влаштовувати проводи зими. Усі дітки, працівники та батьки приймали активну участь у веселому святі. За допомогою веселих ігор, пісень, танців, хороводів організатори свята створили святковий настрій у всіх присутніх.  

Масляна завітала

в Дошкільний навчальний заклад № 208