Директору, заступнику директора ЗНЗ (13)

Картинки по запросу ранкове коло

01.10.2018 року в НВК № 240 «Соціум» науково-методичним центром був проведений прес-діалог для заступників директорів з НВР початкових класів району щодо створення сучасного освітнього простору в закладах освіти. Практична частина розпочалась майстер-класом «Ранкова зустріч в реалізації Нової української школи» за темою: «Осінь». Заступники директорів отримали методичні рекомендації для використання в роботі.

Фотозвіт

 

29 серпня 2018 року на базі ЗЗСО № 285 відбулася серпнева конференція директорів закладів освіти Оболонського району.

З вітальним словом щодо початку нового навчального року до присутніх звернулися начальник управління освіти Вахнюк Н.М. і побажала колегам, у їх нелегкій праці, високих досягнень, натхнення та творчих злетів.

Наталія  Миколаївна ознайомила керівників з результатами підготовки закладів освіти району до нового 2018/2019 навчального року та зауважила, що це питання є важливим і актуальним. Управлінням освіти проводиться системна і планомірна робота у цьому напрямку. (завантажити , відеосюжет)

Про досягнення за минулий 2017/2018 навчальний рік розповіла директор НМЦ Глушаниця О.В. А також наголосила, що основним завданням галузі освіти є впровадження «Нової української школа»,  для цього в районі планується відкрити 127 перших класів, де будуть навчатися 3 тис. 543 першокласників.(завантажити)

   

 

  

 

  

28 листопада 2017 року  о 13:00 на базі НВК № 240 «Соціум» відбувся районний семінар для заступників директорів з НВР (старша школа) на тему: «Вплив внутрішньо шкільної методичної роботи на розвиток творчого потенціалу вчителя».

Учителі-новатори показали сучасні форми роботи, які використовуються в НВК № 240 «Соціум», поділилися своїми методичними наробками.

На практичній частині семінару заступники директорів з НВР за допомогою геометричних фігур покреативили на ватманах та представили «Школу майбутнього», а під час майстер-класу спробували створити власну дошку Padlet.

Дякуємо адміністрації НВК №240 «Соціум» за організацію та  проведення семінару!

  

 

  

 

  

 

 

 

    

   28 березня 2017 року у спеціалізованій школі №16 пройшов семінар-практикум для заступників директорів з  НВР початкової школи на тему    

 « Формування ключових компетентностей для успішної самореалізації  в суспільстві відповідно до нового змісту освіти в контексті концепції

 «Нова українська школа». Участь у семінарі взяли близько 30 заступників директорів, учителів-практиків шкіл Оболонського району, директор НМЦ Глушаниця О.В.  та методист НМЦ Купченко А.А.

   

    Начальник відділу наукового та  навчально-методичного забезпечення змісту дошкільної та початкової освіти нової української школи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Пархоменко Н.Є. ознайомила  присутніх з методичними  рекомендаціями щодо формування ключових компетентностей  учнів початкових класів.

   Заступник директора з НВР спеціалізованої школи №16 Коломієць Л.П. зауважила, що перший набір учнів, котрі навчатимуться за оновленою

12-річною програмою, відбудеться у 2018 році. А вже нині в навчально-виховний процес школи №16 запроваджуються сучасні форми й методи роботи, спрямовані на формування умінь, що поєднуються з ключовими компетентностями.

  

   Гості ознайомилися з досвідом роботи голови МО вчителів початкових класів Комнацької В.Д. «Реалізація компетентнісного підходу у навчанні молодших школярів»; прослухали цікаву оригінальну віршовану доповідь Рудич Т.М. «Методи групової  роботи на уроках у початкових класах»; узяли участь у майстер-класі Ситник Н.С. «Логіка як засіб інтегрування у зміст  предметів в адаптаційно-ігровий період» та психологічно розвантажились під час тренінгу практичного психолога Падій О.В.     

 

 

 

 

Картинки по запросу газета Директор школи

          Для успішного розвитку школи необхідно мати чіткий, реальний план роботи на навчальний рік, який би врахував все: від складу учнів і педагогічного колективу, виховної роботи і контрольно-аналітичної діяльності до конкретних заходів, спланованих на весь рік.

Газета "Директор школи" № 13-14, липень 2015 випустила спецвипуск "Планування діяльності у навчальних закладах різного типу". Радимо ознайомитись.

Четвер, 12 лютого 2015 08:51

Внутрішкільний контроль

Картинки по запросу директор школи 

Методична допомога директору та заступнику директора школи

 

ЗМІСТ:

 

  1. Положення про внутрішкільний контроль.
  2. Персонально-професійний контроль.

 

 

Матеріали, розроблені директором НМЦ Каторгіною Л.І.

Заступнику директора з навчально-виховної роботи: План методичної роботи

 

підготовлено  директором НМЦ  Каторгіною Л.І.