Четвер, 04 січня 2018 05:33

Семінар-практикум для шкільних бібліотекарів

Результат пошуку зображень за запитом "шкільний бібліотекар 2017"

   14.12.2017  у  НВК «Оболонь» відбувся районний семінар-практикум для  шкільних бібліотекарів з теми: «Робота шкільної бібліотеки як центру інформаційної підтримки навчально-виховного процесу (з досвіду роботи в програмі «ШБІЦ-інфо»)».  Метою семінару є створення на базі навчальних закладів бібліотек інформаційного середовища для налагодження принципово нової системи обслуговування учасників навчально-виховного процесу шляхом застосуванням ІКТ.  

  Зі вступним словом «Місце шкільної бібліотеки як інформаційного центру гімназії в системі навчально-виховного процесу» до бібліотекарів звернулась директор гімназії «Оболонь»Зубченко Т.М., яка наприкінці свого виступу побажала бібліотекарям плідної праці на семінарі.

  Під час семінару завідуюча бібліотекою НВК «Оболонь» Черевко Л.П. представила презентацію першої професійної бібліотечно-інформаційної системи для загальноосвітніх навчальних закладів. Бібліотекарі Оболонського району обговорили шляхи провадження проекту «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо», з метою формування і наповнення фондів сучасними і актуальними матеріалами, впровадження  ІКТ у практику бібліотечно-інформаційного обслуговування для  перетворення бібліотечного обслуговування у повноцінне інформаційне обслуговування навчально-виховного процесу.

   Бібліотекарі СШ № 214 Грабалюк Галина Василівна і СШ №210 Гаврилюк Наталія Миколаївна, та школи І-ІІІ ст. № 256 Гончарова Юлія Володимирівна виступили зі звітами-презентаціями про свою роботу в міжатестаційний період.

  Методист РНМЦ Биховченко С.П. ознайомила бібліотекарів з особливостями забезпечення підручниками учнів 7 кл. та роботи шкільних бібліотекарів у грудні 2017-січні 2018 р р.:

 Наприкінці кожний бібліотекар отримав привітання-побажання з прийдешніми святами, чим всі були приємно  здивовані.

  Шкільні бібліотекарі висловлюють щиру подяку адміністрації та зав.біліотекою гімназії «Оболонь» за організацію та проведення семінару-практикуму.

   

 

  

Читати 289 разів