Вівторок, 06 грудня 2016 18:21

Всеукраїнський форум «Місія бібліотек навчальних закладів у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді»

 

 

 

    

18 листопада 2016 р. Шкільні бібліотекарі району взяли участь у Всеукраїнському форумі «Місія бібліотек навчальних закладів у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді»., організованому Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського за сприяння МОН України та НАПН України . Форум відбувся за участю представників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської адміністрації), Інституту проблем виховання НАПН України, Державної наукової установи Інституту модернізації змісту освіти МОН України, ККПНЗ «Київський міський будинок учителя», Української бібліотечної асоціації, фахівців національних і державних бібліотек України, бібліотечних працівників обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, вищих, професійно-технічних й загальноосвітніх навчальних закладів, методистів з бібліотечних фондів усіх областей України.

Відкрила форум доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Березівська Л. Д., яка наголосила на значущості національнопатріотичного виховання дітей та молоді в умовах сучасності й відзначила провідну роль і співпрацю в цій важливій справі бібліотек, наукових інститутів та загальноосвітніх навчальних закладів.

Під час форуму учасники взяли активну участь в обговоренні питань сучасних форм, змісту й технологій національнопатріотичного виховання, розвитку потенціалу бібліотек навчальних закладів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуттів вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку та захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, становлення її як правової, демократичної держави.

Всеукраїнський форум «Місія бібліотек навчальних закладів у національнопатріотичному вихованні дітей та молоді» є ще однією яскравою акцією консолідації зусиль книгозбірень мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України в національнопатріотичному вихованні дітей та молоді й свідченням їх небайдужості до подальшого розвитку України.


 

 

 

Читати 340 разів