Вівторок, 06 грудня 2016 18:17

Круглий стіл для шкільних бібліотекарів

    

16 листопада у спеціалізованій школі-ліцеї №20 відбувся круглий стіл за темою «Шкільна бібліотека – погляд у майбутнє».

 Захід було організовано відділом проектного управління ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України спільно з Українським інститутом нормативної інформації та Науково-методичним центром управління освіти Оболонської районної у місті Києві державної  адміністрації.

Із вітальним словом до учасників круглого столу звернулися: Хоменко Володимир, завідувач сектору відділу проектного управління ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Биховченко Світлана, методист з бібліотечних фондів НМЦ управління освіти Оболонської РДА м. Ки\ва.

У роботі заходу взяли участь понад 40 шкільних бібліотекарів та керівників міських бібліотек управління культури міста Києва та Київської області.  У професійному спілкуванні  на круглому столі можна виділити виступи таких учасників заходу: Маслової Анастасії, начальника редакційно-видавничого відділу Українського інституту нормативної інформації, яка провела презентацію проекту «Шкільна електронна бібліотека “ШБІЦ-інфо”; Черевко Людмили Павлівни, завідувача бібліотекою гімназії «Оболонь» – вона презентувала досвід роботи шкільної бібліотеки з використанням інформаційного ресурсу проекту; Рудницької Тетяни, ст. наукового співробітника Педагогічного музею НАПН України, яка ознайомила присутніх із матеріалами фонду музею та його бібліотеки. Цікавим і змістовним був виступ Зніщенко Миколи, кандидата історичних наук, генерального директора Київської обласної бібліотеки для дітей, президента Української асоціації працівників бібліотек для дітей, який звернув увагу на актуальність заходу, і закликав учасників круглого столу до тісної співпраці   навчальних і  позашкільних закладів освіти та культури.

Технічні  сучасні засоби для працівників бібліотек продемонстрував Садовніков Євген, начальник відділу продаж, продукт-менеджер електронних дощок  ООО “Інтер Сістемс”.

Учасники круглого столу обмінялись досвідом використання  сучасних інформаційних ресурсів  та накреслили подальші плани творчої  співпраці освітян і працівників культури.


Читати 410 разів