Середа, 02 листопада 2016 07:16

Роль шкільної бібліотеки в системі роботи школи з національно-патріотичного виховання учнів

      

26 жовтня 2016 року в СШ № 252 ім. В. Симоненка відбувся семінар-практикум для шкільних бібліотекарів «Роль шкільної бібліотеки в системі роботи школи з національно-патріотичного виховання учнів». Заступник директора школи з НВР Кривицька Марія Тарасівна ознайомила  учасників семінару з системою роботи школи та проектами  з національно-патріотичного виховання, в яких школа бере участь. Зав. бібліотекою школи Овдієнко Любов Романівна поділилась досвідом роботи шкільної бібліотеки з формування  національно свідомої, компетентної, соціально інтегрованої в сучасному суспільстві особистості та ролі і місця бібліотеки в системі роботи школи з національно-патріотичного виховання учнів.

Шкільні бібліотекарі  взяли участь у майстер-класі з виготовлення закладок для книжок. Учні-екскурсоводи провели екскурсію до музею-куточка В.Симоненка, де крім розповіді про життєвий і творчий шлях поета звучали поетичні вірші українського класика.

Районний семінар завершився парадом вишиванок та грандіозним концертом української пісні.

Учасники семінару висловлюють подяку адміністрації школи, зав. бібліотекою Овдієнко Любов Романівні та шкільному бібліотекарю Головіній Вірі Іванівні за цікаво підготовлений та проведений семінар

 

Читати 362 разів