Бібліотека

Міністерство освіти планує забезпечити вільний доступ до безкоштовних електронних версій друкованих підручників для школярів.
Інформація щодо вибору оригінал-макетів підручників для 1-го класу (завантажити)
  Інформація про вибір оригінал-макетів підручників для 5 та 10 класів
   14.12.2017  у  НВК «Оболонь» відбувся районний семінар-практикум для  шкільних бібліотекарів з теми: «Робота шкільної бібліотеки як центру інформаційної підтримки навчально-виховного процесу (з досвіду роботи в програмі «ШБІЦ-інфо»)».  Метою семінару є створення на базі навчальних закладів бібліотек інформаційного середовища для налагодження принципово нової системи обслуговування учасників навчально-виховного процесу шляхом застосуванням ІКТ.     Зі вступним словом «Місце шкільної бібліотеки як інформаційного центру гімназії в системі навчально-виховного процесу» до бібліотекарів звернулась директор гімназії «Оболонь»Зубченко Т.М., яка наприкінці свого виступу побажала бібліотекарям плідної праці на семінарі.   Під час семінару завідуюча бібліотекою НВК «Оболонь» Черевко Л.П. представила презентацію першої професійної бібліотечно-інформаційної системи для загальноосвітніх навчальних закладів. Бібліотекарі Оболонського району обговорили шляхи провадження проекту «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо», з метою формування і наповнення фондів сучасними і актуальними матеріалами, впровадження  ІКТ у практику бібліотечно-інформаційного обслуговування для  перетворення бібліотечного обслуговування у повноцінне інформаційне обслуговування навчально-виховного процесу.    Бібліотекарі СШ № 214 Грабалюк Галина Василівна і СШ…
Завантажуйте підручники для Вашого школяра
Закон України "Про бібліотеки і бібліотечну справу" Закон України "Про національну програму інформатизації" "Положення про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу" Концепція інформатизації мережі бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів Інструкція про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Порядок забезпечення студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів підручниками та навчальними посібниками Про затвердження Положення про бібліотеку районного (міського) методичного кабінету (центру)