П'ятниця, 02 жовтня 2020 05:11

З Днем вчителя!

Вітаємо освітян громади з професійним святом! | Ганнівська громада

joomlaженский портал

Сайт вчителя математики Кейс С Ю - Сайт вчителя математики Кейс С. Ю.

Всеукраїнський конкурс педагогічної майстерності «Учитель року-2021» запрошує до участівчителів-професіоналів, творчих, відкритих до нових знань, готових долучитися до реформування освіти, стати провідниками змін Нової української школи. 

Конкурс проводитиметься у чотирьох номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудовенавчання», «Українськамова та література».

Шановні учителі! За умовами Конкурсу обов’язковою умовою участі є реєстрація учасника з 14 вересня до 04 жовтня 2020 року на офіційнійсторінці конкурсу в розділі «Реєстрація учасників 2021».

Пропонуємо попередньо ознайомитися зі змістом реєстраційної форми.

Зміни в школі відбудуться тоді, коли зміниться вчитель. Приєднуйтесь до когорти кращих учителів України! Змінюймо нашу країну разом!


Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2018 р. № 370)


Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.06.2020 № 777 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2021»


Лист Міністерства освіти і науки України від 18.08.2020 № 1/9-449 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2021»

joomlaженский портал

1.1 Проблеми адаптації тимчасово переміщених дітей у приймальних ...

В цій статті описується підхід до формування адаптивного освітнього процесу згідно Регламенту відновлення освітнього процесу в закладах освіти міста Києва та режиму їх роботи після зняття карантинних обмежень від 20.05.2020 р. (далі – Регламент) – етапи формування змішаного розкладу уроків, безпечне пересування здобувачів освіти по НВК, можливі перешкоди на всіх етапах адаптації до нового формату роботи.

joomlaженский портал

Клієнт завжди правий: чому важливий і як налагодити зворотний зв ...

Зворотний зв'язок дистанційного освітнього процесу МО вихователів ГПД НВК № 240 "Соціум"

joomlaженский портал
Четвер, 21 травня 2020 10:33

До Дня вишиванки

Сьогодні – День вишиванки! » Профспілка працівників освіти і науки ...

Вітаємо всіх. Районне методичне об'єднання вихователів ГПД Оболонського району продовжує свою роботу. До вашої уваги нова добірка майстер-класів присвячена українській вишиванці. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

joomlaженский портал
Неділя, 17 травня 2020 08:29

YouTube канали для викладачів

The English Channels: вісім YouTube-каналів для вивчення англійської

Центр технологій дистанційного навчання є структурним підрозділом НДЛ інформатизації освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Мета діяльності Центру: забезпечення співробітників Університету ресурсами для цифровізації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного та змішаного навчання;

joomlaженский портал

Рей Дуглас Бредбері "Усмішка" | Тест з зарубіжної літератури – «На ...

Красножон Альбіна Єдгарівна ЗЗСО № 233 Матеріали до уроку Рей Дуглас Бредбері «Усмішка»

joomlaженский портал
Сторінка 1 з 44