Вівторок, 05 червня 2018 14:40

Фестиваль «Грані педагогічної майстерності»

1 червня 2018 року – в Міжнародний день захисту дітей – в Оболонському  районі відбувся фестиваль «Грані педагогічної майстерності» під девізом: «Розуміння. Розвиток. Творчість: від дитячого садочка – до школи!»

     Феєрверком творчих знахідок дорослих і малюків зустрів гостей Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера», який на декілька годин перетворився в незвичайну країну дитячих мрій і фантазій.

     Клуб майбутніх першокласників з його дивовижними станціями – «Калейдоскоп ігрових технологій», «Яскраві барви дитинства», «На крилах творчості», «Через призму емоцій», «Театральна мозаїка»; майстер-класи з конструювання, дивні цеглинки LEGO; спортивні заняття і психологічні тренінги; віртуальна подорож «Стежинами Пущі Водиці» – і ще багато-багато інших цікавинок захопили присутніх.

 

     І для науково-дослідницької діяльності теж знайшлося місце, адже діти – надзвичайно допитливі і люблять все досліджувати. Наукова лабораторія професора Всезнайка допомогла дізнатися про властивості повітря, води і харчових продуктів.

     Не забули й про те, що здорова дитина – здорова нація! Ігровий стретчинг – це  сучасний засіб зміцнення здоров’я: пограйте зі своїми дітьми!

    А ще – квітуча мапа України,  у створенні якої міг узяти участь будь-хто з відвідувачів та навчитись різноманітних технік виготовлення квітів, наприклад з паперу чи зі стрічок…

     Через призму клопіткої щоденної праці педагогів, розмаїття дитячої творчості постала незвичайна країна дитинства, яка покликала у незабутню мандрівку, завершальним акордом якої став міні-концерт.

 

      Ось такі вони – сучасні діти,

                  Неначе у садочку квіти.

                  Для щастя й радості зростають,

                  В руках своїх весь світ тримають.

 

     Сподіваємося, що цей – Перший – фестиваль педагогічної майстерності стане гарним початком та ще не раз відчинить двері і запросить у чудовий світ дитинства.

 відеосюжет   (завантажити)

 

 

 

 

Читати 161 разів