П'ятниця, 30 грудня 2016 05:25

Засідання клубу за інтересами «Берегиня»: Різдвяні посиденьки «Приходьте до нас поспівати, потанцювати, з Новим роком всіх привітати та в майстер-класах попрацювати»

  

28 грудня 2016 року в школі І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м. Києва відбулось засідання клубу за інтересами «Берегиня». Директор школи Осадча Тетяна Володимирівна та увесь колектив радо приймали гостей на новорічній вечорниці. Зустріч відбулася в актовій        залі школи, яка була оформлена як українська світлиця. Гості могли ознайомитися з експонатами шкільного етнографічного музею «Українська минувшина». Оформленням експозиції займалися вчитель української мови Юрченко Алла Олексіївна та вчитель початкових класів, голова клубу «Берегиня», Цибульська Світлана Михайлівна.

 

До нас завітали начальник управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Вахнюк Наталія Миколаївна, начальник відділу контролю Коломієць Тетяна Євтихіївна, директор науково-методичного центру Глушаниця Олена Вікторівна, методисти НМЦ – Купченко Алла Анатоліївна, Антонова Олена Наумівна, директор НВК № 240 «Соціум» Гонтар Інна Миколаївна, директор СШ № 14 Лосенко Ольга Петрівна, директор ШДС «Турбота» Супрун Наталія Олександрівна, а також заступники директорів та вчителі шкіл району.

Зустріли їх народними піснями аматорського фольклорного колективу «Троїсті музики «Веселушки», який очолює керівник шкільного гуртка народної пісні Шумейко Леонід Іванович. В дружному колі лунали щедрівки та колядки. Артистичні здібності, кмітливість та винахідливість проявляли колеги і гості під час інсценізації казки «Ріпка», гри «Утвори слово»,  конкурсів «Співоча українська душа» та «Відгадай страву». Усіх об’єднав запальний танок «Ми українці». Забави, жарти, гуморески у виконанні господині заходу Манусенко Олени Олексіївни викликали дружний сміх.

Гарний настрій подарували не тільки розваги, а й участь у майстер-класах, які підготували та провели: вчителі трудового навчання Колногуз Наталія Володимирівна та Москаленко Ірина Геннадіївна, вчитель математики Усатенко Олена Григорівна та вчитель початкових класів Цибульська Світлана Михайлівна. І гості і господарі вечорниць виготовляли символ прийдешнього року півня та новорічні торбинки. А також демонстрували свої знання українських приказок про їжу, уміння швидко ліпити вареники, навіть уявляли себе чумаками, які готують куліш.

В таємничій передсвятковій атмосфері провели жартівливе ворожіння на свою долю та отримали передбачення на наступний рік.

З поробками, створеними власними руками, подарунками та масою приємних вражень гості залишали стіни нашої привітної школи

  

 

      

 

  

 

  

 

  

 

  

Читати 3679 разів