Понеділок, 16 травня 2016 13:48

День Інтеграції в європейський простір

   

«Ми обираємо європейське майбутнє!» - під таким гаслом пройшов Тиждень іноземної мови в СЗШ № 9 – з 9 по 13 травня,  який завершився Днем Інтеграції в європейський простір. На це свято були запрошені високі гості: Посол Латвії в Україні Юріс Пойканс, заступник міністра молоді та спорту з питань євроінтеграції Мовчан Микола Петрович та голова громадської ради при міністерстві молоді і спорту Тимофєєв Сергій Олександрович.

     Директор школи Кучук Світлана Юріївна познайомила гостей зі школою, учнями. «Робочою» мовою для гостей і господарів була англійська, але звучали також мови, які вивчаються в школі: польська, французька та німецька. Під час спілкування  було зроблено акцент на важливості вивчення іноземних мов, що розвиває особистість, надає більше можливостей реалізувати себе, особливо це актуально зараз. Як говорить відоме прислів’я: ‘As more languages you know, as more times you are a man’ («Чим більше мов ти знаєш, тим більше ти людина»).

      Цікавими для гостей були також проектні роботи учнів, якими рясніли коридори навчального закладу, висвітлюючи  європейські держави та їх особливості.

      Протягом тижня у школі проходили різноманітні тематичні заходи:  уроки, виховні години, перегляд документальних стрічок про країни Європи тощо.  А завершився Тиждень фінальним конкурсом «Євробачення-2016», під час якого школярі представляли пісню чи танець країни, яку вони обрали.

 

Методист НМЦ

Бондар Н.П.

            

 

 

       

 

 

        

Читати 641 разів