Вівторок, 26 квітня 2016 13:00

Діалог держав: партнерство в освіті

     

 

 

20 квітня 2016 року на базі гімназії № 315 Дніпровського району м. Києва відбувся  ХІІІ загальноміський конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Я – Українець, я - Європеєць».

         Метою заходу є підтримка та розвиток  партнерських стосунків між навчальними закладами м. Києва та інших держав, підготовка учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації, активізація  пізнавальної діяльності підростаючого покоління до вивчення історії, культури, побуту, звичаїв та традицій держав світу.

         Цього року у конкурсі-фестивалі взяли участь 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва ,  а це понад 250 учасників:

  • Подільський - гімназія № 257 «Синьоозерна»
  • Голосієвський - CШ № 92
  • Святошинський - СШ № 304
  • Деснянський - СШ № 251 ім. Хо Ши Міна
  • Дніпровський - НВК № 209 «Сузір’я»
  • Шевченківський - CШ №  155
  • Оболонський - СШ № 252 ім. В. Симоненка
  • Печерський - Предславинська гімназія  № 56
  • Дарницький - СЗШ № 217
  • Солом’янський  - гімназія біотехнологій № 177 

         Команди презентували знання історії, культурурної спадщини та  традицій таких країн: Німеччини, Франції, Польщі, Великобританії, Індії, В’єтнаму, Мальти, Нідерландів та  Грузії.

         Компетентне журі після майже трьохгодинного перегляду виступів визначило переможців. Ними стали:

      І місце – НВК № 209 «Сузір’я» Дніпровського району (представили Великобританію);

     ІІ місце – СШ № 252 Оболонського району (представили  Польщу) ;

    ІІІ місце – СЗШ № 217 Дарницького району (представили Францію)  та

     CШ № 92 ім. І. Франка Голосіївського району (представили Польщу).

         Володарі першого місця отримали від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту в нагороду сучасний фотоапарат, а команди, що посіли друге та третє місця, було нагороджено потужними флеш накопичувачами пам’яті, відповідно 500 GB та 1 ТВ.

         Вітали також переможців і лауреатів конкурсу  партнери-спонсори заходу: парк атракціонів Happylon вручив команді СШ № 251 ім. Хо Ши Міна Деснянського району сертифікат на двохгодинне безкоштовне відвідування всіх своїх розважальних заходів, а ТРЦ «Dream Town» нагородив команду Предславинської гімназії № 56 Печерського району сертифікатом на безкоштовне відвідуванні своєї розважальної зони та аквапарку. Крім того, всі учасники конкурсу-фестивалю отримали купони зі знижками на атракціони та розважальні заходи ТРЦ «Dream Town».

         А ми вітаємо СШ № 252 ім. В.Симоненка, команда якої вразила і глядачів, і журі конкурсу своєю самобутністю, артистизмом, чудовою постановкою хореографічних номерів, вокальних виступів та бездоганним володінням польською мовою.

      

 


Читати 740 разів