Середа, 24 лютого 2016 14:48

До Міжнародного дня рідної мови в СШ № 239 проведені дебати

                           

22 лютого 2016 року до Міжнародного дня рідної мови у спеціалізованій школі № 239 було проведено дебати між учнями 10-11-х класів на тему: «Сучасна українська література несе молоді відчуття влаштованості у світі, душевну гармонію, естетичне задоволення та вселяє життєвий оптимізм». З огляду на спілкування міжнародної спільноти дебати виходять на новий рівень, бо лише досягнення прогресу й технізація світу не в змозі розв'язати комунікативні проблеми й уміння людей домовлятися. Актуальність даної роботи полягає в комунікативному формуванні компетентного, всебічного розвиненого учня, який повинен займати активну позицію в житті.

     Актуальність даної теми дебатів полягає також у тому, що література сприяє збагаченню юних особистостей, любові до рідної мови. Рідна мова – найважливіший засіб патріотичного виховання. Вона була, є  і залишається важливою сферою впливу на національну свідомість молоді.

     Основна мета дебатів полягала у формуванні національно свідомої, духовно багатої мовної особистості під впливом вивчення рідної літератури. Це також є фактором формування духовності учнів, їх цілісних світоглядних уявлень. Крім того, такий метод роботи як сприяє формуванню системи громадянської демократичної освіти в Україні, так і в цілому, завдяки поширенню європейського досвіду, наближає Україну до європейського освітнього, соціально-політичного, економічного і правового простору. Тож, старшокласники вчилися висловлюватися рідною мовою на злободенну тему, демонстрували свій гуманістичний світогляд, а також свідоме сприйняття національних цінностей.

           

 

 

 

 

Читати 1577 разів

Головне меню