Середа, 18 березня 2015 14:52

Пророче слово Кобзаря

12 березня  2015 року у середній загальноосвітній школі № 285  відбулось літературно-музичне свято у рамках святкування 201-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка «Пророче слово Кобзаря».

 

На святі звучали поезії, пісні на слова Тараса Шевченка,демонструвалися репродукції картин про життя творця. Особливо зворушливо прозвучали поезії  «Хустина» у виконанні учениці 6- Б класу Нероди Вікторії, «Муза» (виконавці  Дзюба Тетяна та Люля Оксана,6- А клас). Без сліз не можна було дивитися танцювальну композицію «Повертайся живим» у виконанні учнів школи. Також юні виконавці  згадали і героїв Майдану,з якими завжди поруч було слово великого пророка,зокрема звучали поезії у виконанні Сергія Нігояна. 

       Шевченко - духовний оберіг України, наш великий сучасник. Він – невидимий янгол-охоронець нашого народу в часи найпотужніших визвольних змагань, воєн, голодоморів.  Минуло 200 років з дня народження славного сина України, але його слова й далі продовжують пророчо звучати. А ми, перечитуючи Шевченкову поезію, з любов’ю до України переймаємося за її майбутнє.

Шевченко - наш. Він для усіх століть,
Він - як Ісус Христос для України .
Візьміть його вогню, хоч крихітку візьміть,
І з цим вогнем виходьте із руїни.

І стане вам певніше на душі,
Засвітиться вона душею в храмі.
Його слова - освячені ножі,
Вони болять народові, як рани.
Шевченків біль. Він протинає нас.

        

Читати 52075 разів

Головне меню