Вівторок, 10 лютого 2015 15:38

Фестиваль авторської та класичної поезії, присвячений захисникам України

               28.01.2015 року на базі спеціалізованої школи № 239 відбувся районний фестиваль авторської та класичної поезії, присвячений захисникам України.   У заході   взяли участь  діти 5-11 класів більшості шкіл району.  Фестиваль авторської та класичної поезії  став перевіркою на здатність зрозуміти і відчути всю відповідальність наших героїв і всіх нас за події в Україні.

Ніхто б не подумав, що на рідній українській землі в ХХІ столітті лунатимуть постріли, вбиватимуть людей. Наша історія мала багато трагічних періодів, коли свобода і факт існування українського народу опинялися під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки країни ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Пам’ятаєте?

 

         За Україну, за її долю, за честь, за волю, за народ!

Нині знову прийшов цей час- час вибору між свободою та рабством, світлим майбутнім та темним минулим, справедливістю та тиранією. Історія повторюється. Згадайте слова Ліни Костенко:

        Історію ж бо пишуть на столі,

       Ми ж пишем кров’ю на своїй землі.

       Ми пишем плугом, шаблею, мечем,

        Піснями і невольницьким плачем,

        Могилами у полі без імен…

   На очах наших дітей  пишеться нова сторінка історії,  яка не залишає їх байдужими. Найбільш хвилюючі події  вриваються у вразливі дитячі серця, перетворюючись на рівненькі рядочки своїх віршів. Тому так зворушливо звучала авторська поезія, яка влучно віддзеркалювала почуття та емоції сьогодення. По-новому і не менш актуально читалися вірші українських класиків.

              Найголовніше те, що учасники фестивалю всім серцем передавали  глибину почуттів та любові до рідної землі, до  героїв, які захищають свою Україну, свій народ, свої переконання. Патріотизм - ось основний мотив заходу. Це вселяє надію на те, що такому поколінню можна довірити майбутнє країни.

       

 

 

 

  

 


 

 

   

 

 

 

Читати 47749 разів