НОВИНИ
Четвер, 14 травня 2020 10:27

COVID-19: уроки для учнів 6-10 класів

Вчителі можуть провести урок біології про коронавірус та отримати ...

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГО “Смарт освіта” за підтримки МОН розробили дистанційні уроки з біології про коронавірусну інфекцію COVID-19. Методичні рекомендації для вчителів та навчальні матеріали для учнів опубліковано на сайті НУШ .

Урок знайомить учнів зі шляхами передачі інфекції, дає практичні поради, як діяти під час пандемії нового коронавірусу та як вберегти себе. Матеріали допоможуть учням дізнатися більше про COVID-19, зрозуміти важливість соціальної дистанції та правил особистої гігієни через призму наукових знань.

Загалом розроблено чотири версії уроків для учнів 6-8-х та 9-10-х класів.

Департамент освіти і науки Києва

Шановні колеги та батьки учнів!

Ми наближаємося до завершення 2019-2020 навчального року. Цей навчальний рік, безумовно, увійде у підручники історії. У надзвичайних умовах жорстких карантинних заходів опинився увесь світ, у тому числі й система освіти, яка є значною частиною суспільного життя. Масове дистанційне навчання в умовах ізоляції стало викликом для усіх: освітян, студентів, дітей, батьків. За вчительською традицією ми з вами ще зробимо аналіз цього уроку. Стресові ситуації часто стають поштовхом до рішучих змін. Ми вже збираємо ваші кращі напрацювання, набуті в складних умовах. Ставимо завдання перед собою і ми, управлінці. Так нам з вами з 16 березня вдалося запустити телеуроки для випускників 11 класів. Велика частина педагогічних колективів у короткі терміни успішно освоїла до цього невідомі онлайн сервіси для дистанційного навчання.

Відновлення роботи закладів освіти після карантину. План уряду ...

Кабінет Міністрів оприлюднив план зняття обмежень, які планується впроваджувати після 11 травня