Результат пошуку зображень за запитом "шкільний бібліотекар 2017"

   14.12.2017  у  НВК «Оболонь» відбувся районний семінар-практикум для  шкільних бібліотекарів з теми: «Робота шкільної бібліотеки як центру інформаційної підтримки навчально-виховного процесу (з досвіду роботи в програмі «ШБІЦ-інфо»)».  Метою семінару є створення на базі навчальних закладів бібліотек інформаційного середовища для налагодження принципово нової системи обслуговування учасників навчально-виховного процесу шляхом застосуванням ІКТ.  

  Зі вступним словом «Місце шкільної бібліотеки як інформаційного центру гімназії в системі навчально-виховного процесу» до бібліотекарів звернулась директор гімназії «Оболонь»Зубченко Т.М., яка наприкінці свого виступу побажала бібліотекарям плідної праці на семінарі.

  Під час семінару завідуюча бібліотекою НВК «Оболонь» Черевко Л.П. представила презентацію першої професійної бібліотечно-інформаційної системи для загальноосвітніх навчальних закладів. Бібліотекарі Оболонського району обговорили шляхи провадження проекту «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо», з метою формування і наповнення фондів сучасними і актуальними матеріалами, впровадження  ІКТ у практику бібліотечно-інформаційного обслуговування для  перетворення бібліотечного обслуговування у повноцінне інформаційне обслуговування навчально-виховного процесу.

   Бібліотекарі СШ № 214 Грабалюк Галина Василівна і СШ №210 Гаврилюк Наталія Миколаївна, та школи І-ІІІ ст. № 256 Гончарова Юлія Володимирівна виступили зі звітами-презентаціями про свою роботу в міжатестаційний період.

  Методист РНМЦ Биховченко С.П. ознайомила бібліотекарів з особливостями забезпечення підручниками учнів 7 кл. та роботи шкільних бібліотекарів у грудні 2017-січні 2018 р р.:

 Наприкінці кожний бібліотекар отримав привітання-побажання з прийдешніми святами, чим всі були приємно  здивовані.

  Шкільні бібліотекарі висловлюють щиру подяку адміністрації та зав.біліотекою гімназії «Оболонь» за організацію та проведення семінару-практикуму.

   

 

  

joomlaженский портал
Четвер, 28 грудня 2017 18:49

З Новим роком 2018 !

Результат пошуку зображень за запитом "вітання з новим роком 2018"

joomlaженский портал

Результат пошуку зображень за запитом "ментальна арифметика"

За підтримки Оболонського районного управління освіти спілка ментальної арифметики “Indigo Mental Training Club“ запрошує школи Оболонського району до співпраці.

Ментальна арифметика - це методика усної лічби, яка стрімко розвиває розумові здібності та інтелект дитини від 6 до 12 років. Процес навчання проходить на спеціальних японських рахівницях Соробан (Абакус). Ментальна арифметика тренує одночасно ліву і праву півкулі мозку, удосконалюючи зорову пам'ять, концентрацію уваги, креативну спрямованість і образне мислення дітей.

Місія “Indigo Mental Training Club” - внести якісні зміни у процес навчання та максимально розкривати потенціал дітей за допомогою інноваційних комп’ютерних програм.

Задля цього авторський колектив готовий провести майстер-класи для дітей та вчителів, а також співпрацювати з загальноосвітніми школами Оболонського району Києва. Просимо посприяти директорів шкіл Оболонського району  щодо проведення організаційних заходів.

Як відомо, згідно Рішення №21.1/12-Г-593 від 21.08.2017р. Інституту  модернізації та змісту освіти міністерства освіти України в особі комісії з інформатизації закладів було схвалено онлайн-платформу з ментальної арифметики розробки “Indigo Mental Training Club” та рекомендовано для використання у загальноосвітніх навчальних закладах України.

 

Більш докладну інформацію можна отримати  на сайті https://indigomental.com.ua

joomlaженский портал
Четвер, 28 грудня 2017 14:40

Новорічне привітання бійцям АТО

     

    На передодні новорічних свят представники управління освіти Оболонського району відвідали бійців АТО в Ірпінському  військовому госпіталі.

  

      Чудові зимові ялинки, зроблені власними руками дітей, зігріють своїм теплом кожного, хто милуватиметься цією диво-красою. Довгими зимовими вечорами дитячі поробки випромінюватимуть світло і тепло в лікарняних палатах, наповнюючи своєю енергією серця бійців.

    

       Щиро вітаємо вас, хлопчики, зі святами, що наближаються. Нехай Господь Бог вам дарую мир і спокій. І несе вам і вашим родинам щастя і затишок.

joomlaженский портал

На базі дошкільного навчального закладу № 579 відбулося засідання  «Школи молодого спеціаліста» (вихователі стаж роботи до трьох років) за темою: «Використання інноваційних технологій в зображувальній діяльності». До уваги вихователів було представлене заняття з розвитку мовлення та зображувальної діяльності з використанням техніки «Ебру» з дітьми старшої групи «Фантазія чарівної новорічної іграшки».  Також з вихователями було проведено майстер-клас  «Танцюючі фарби» - знайомство з технікою «Ебру» - малювання на воді.

         Ебру – танцюючі фарбиКартинки по запросу Ебру – танцюючі фарби

У Ебру прекрасно те, що навіть людина, абсолютно не вміє малювати, з першого разу створює щось красиве. Сама вода допомагає творити прекрасне, якщо тільки людина готова навчитися зрозуміти її мову і навчитися вільно «говорити» на ній. Ебру – це більше, ніж мистецтво. Танцюючий малюнок, тиха мелодія … Це простота води, святковість фарб, почуття художника, досконалість природи і божественна унікальність, з’єднані разом.Навіть стикаючись з цим вперше, Ви стаєте автором унікального і неповторного творіння Ебру – це як сфотографована і віддрукована на папері “молитва” майстра. Ебру вимагає внутрішнього розвитку, поглиблення свого розуміння світу, відкритість новим речам, які деколи складно укласти в голові.

  

 

 

joomlaженский портал

Шановні друзі і колеги! 

На передодні новорічних свят бажаємо Вам здійснення мрій. Повідомляємо, що конкурс  «Замість ялинки – новорічні дива» завершено. Величезна подяка всім, хто долучився до конкурсу, хто брав безпосередню участь і тим, хто допомагав. Підводячи підсумки хочеться зазначити, що, не дивлячись на холодну пору року, цей конкурс не лише об’єднав, але і зігрів теплотою і щирістю частинок душі, які були вкладені в кожну роботу цього конкурсу.

Хлопці з АТО отримають не лише солодощі, а й тепло Ваших рук у вигляді ялиночок та листівок. А ми … отримали переможців:

номінація  «Креативна ялинка»

Дошкільні навчальні заклади:  № 208, № 665,№  52

Загальноосвітні навчальні заклади::

  • школа № 104 імені О.Ольжича – Ведмідь Матвій, 8 років;
  • школа № 233 – Шестопал Поліна, 10 років;

Позашкільний навчальний заклад: ДОЕЦ – Мостовенко Валерія, 8 років.

номінація «Чарівний пензлик»

  • ДНЗ № 260;
  • ліцей Туризму – Шульженко Софія, 10 років;
  • СШ № 211 – Морозов Андрій, 11 років.

номінація «Новорічне мереживо»

  • СШ № 298 – Козаков Олексій, Шалаган Денис (2-Б клас), Бурдяк Ангеліна, 4-Б клас;
  • НВК «Потенціал» - Канюк Вікторія, 1-Б клас;
  • школа № 233 – Генсюр Вадим, 3-В клас.

 

Вітаємо переможців!