Вчитель року (4)

 

    

Вітаємо вчителя біології школи І-ІІІ ступенів № 8 Оболонського району Козярук Олену Іванівну з перемогою на  районному  (І місце) та міському (ІІІ місце) етапах Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» !!!

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» у номінації «Біологія» проводився в Оболонському районі у грудні на базі школи І-ІІІ ступенів № 9 та спеціалізованої школи № 214. Міський тур  конкурсу  проходив з 13 по 20 січня 2017 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б. Грінченка та гімназії біотехнологій № 177.

Картинки по запросу класний керівник

Класні керівники — педагоги, які постійно спілкуються з учнями, закріпленими за ними, різнобічно впливають на них і водночас працюють за предметною системою. Тобто, крім викладання певного предмета він дбає про об'єднання зусиль учителів, які працюють у певному класі, координацію їхніх вимог для поліпшення результатів виховної та навчальної роботи з учнями класу.

Положення про Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року»

Інструктивно-методичні матеріали Інституту модернізації змісту освіти щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»

Методичні рекомендації ІППО КУ імені Бориса Грінченка щодо проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»

Наказ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації "Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року" у 2015 році"