Вчитель року (10)

Понеділок, 18 лютого 2019 14:50

Інноваційний урок фізкультури

Картинки по запросу інноваційний урок з фізичної культури

15 лютого 2019 р. у НВК № 143 відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок з фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

За результатами конкурсу перемогу у районному етапі отримала вчитель фізкультури ЗЗСО № 170 Анісімова Світлана Миколаївна, яка у березні буде представляти район на міському етапі.

фотозвіт інноваційного уроку

Вівторок, 27 листопада 2018 15:20

Номінація "Французька мова"

Картинки по запросу класний керівник

Класні керівники — педагоги, які постійно спілкуються з учнями, закріпленими за ними, різнобічно впливають на них і водночас працюють за предметною системою. Тобто, крім викладання певного предмета він дбає про об'єднання зусиль учителів, які працюють у певному класі, координацію їхніх вимог для поліпшення результатів виховної та навчальної роботи з учнями класу.

Положення про Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року»

Інструктивно-методичні матеріали Інституту модернізації змісту освіти щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»

Методичні рекомендації ІППО КУ імені Бориса Грінченка щодо проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»

Наказ управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації "Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року" у 2015 році"